Ako ušetriť čas pri domácich prácach? Toto sú dvaja skvelí pomocníci

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vonku je krásne jesenné počasie a vy by ste aj vybehli na príjemnú prechádzku, no čaká vás príprava obeda? Sľúbili ste deťom upiecť koláč a už dva týždne na vás čaká veľká kopa bielizne, ktorú treba vyžehliť. A kým budete s prácou hotoví, vonku už bude tma.
Poznáte tento scenár? Opakuje sa každý víkend, kedy namiesto príjemných chvíľ s rodinou, trávite čas nad domácimi prácami? A ak aj prácu odložíte, jednoducho vás doženie a strávite pri nej dvakrát toľko času? Máme riešenie. Stačí, ak si zaobstaráte týchto šikovných pomocníkov do domácnosti, ktorí vám dokážu skvele ušetriť čas i námahu.

 

Vyšší level žehlenia

Dalo by sa povedať, že žehlenie patrí medzi najmenej obľúbenú domácu prácu. Musíte na nohách stráviť zopár hodín, kým perfektne vyžehlíte všetky záhyby. A o týždeň dva vás to čaká znova. Žehlenie však nie je dôležité len z estetického hľadiska. Vysoké teploty dokážu zabiť všetky baktérie, ktoré sa aj po vypraní na oblečení nachádzajú. Žehlenie je teda mimoriadne dôležité zo zdravotného hľadiska. Najmä, ak máte malé deti alebo trpíte rôznymi kožnými ochoreniami.

Nekonečné hodiny nad žehliacou doskou však dokážu otráviť aj tých najvytrvalejších. Vedeli ste však, že existuje domáci elektrospotrebič, ktorý vám žehlenie uľahčí?
Špičkový parný generátor má vysoký parný výkon, a preto sa s ním žehlí rýchlejšie a ľahšie. V porovnaní s klasickou žehličkou vám ušetrí až 50% vášho času stráveného pri žehlení. Vďaka unikátnej 3D FreeGlide ploche, ktorá je zahnutá smerom nahor dokáže ľahko kĺzať všetkými smermi a po každom povrchu. Už nemusíte dávať pozor na gombíky, zipsy či vrecká a žehlenie vám tak bude trvať neporovnateľne kratšie. Zabudnite aj na nekonečné naprávanie záhybov, ktoré sa nedali vyhladiť. Parný generátor aj naparovacia žehlička Braun majú vlastnosti, s ktorými bude žehlenie hračka.

 

Chráni vaše oblečenie

Množstvo času vám ušetrí aj najnovšia inovatívna technológia iCare. Vďaka nej už nebudete musieť triediť pred žehlením bielizeň podľa typu látky alebo neustále prepínať nastavenia teploty, aby ste nepoškodili vaše oblečenie. Inteligentná technológia chráni vaše odevy správnou teplotou pre všetky typy materiálov. Bez ohľadu na nastavenie teploty je žehlenie vašej bielizne bezpečné a šetrné.

Vysoký parný výkon s dvojnásobným množstvom pary umožní vyžehliť aj tie najnáročnejšie materiály za menej času ako ste zvyknutí u svojej starej žehličky. Naparovaciu žehličku môžete vďaka tomu použiť ako vertikálny ručný naparovač na rýchle osvieženie vášho oblečenia.

ako ušetriť čas pri žehlení

 

Príprava jedla nikdy nebola taká jednoduchá

tyčový mixér Braun ušetrí čas aj námahuPríprava jedla patrí k pomerne obľúbeným činnostiam, no tiež dokáže zabrať veľa drahocenného času, ktorí by ste mohli stráviť so svojimi blízkymi na príjemnom výlete. Ak si chcete doma pripravovať zdravé a vyvážené pokrmy a zároveň stráviť v kuchyni čo najmenej času, stavte na všestranného pomocníka.
Tyčový mixér dokáže nahradiť hneď niekoľko kuchynských spotrebičov a ušetríte si s ním nielen veľa námahy, ale najmä času.

Braun MultiQuick System kombinuje niekoľko kuchynských zariadení do kompaktného a jednoduchého riešenia. Ponorný mixér hravo zvládne sekanie, krájanie, miešanie, mixovanie, mletie orechov či kávy a dokonca sekanie ľadu. Jednotlivé nadstavce môžete hladko vymeniť pomocou jednej ruky. Pohyblivou mixovacou nohou tak môžete vymixovať lahodnú krémovú polievku a nadstavcom na sekanie pripravíte chutnú ozdobu z orechov, byliniek a syra. Všetko jednoducho a za pár minút.

 

Rýchly, účinný a pohodlný

tyčový mixér Braun - ako ušetriť časTlačidlo SmartSpeed zároveň umožňuje plynulé ovládanie rýchlosti a výkonu tyčového mixéru. Čím silnejšie tlačidlo stláčate, tým väčší výkon získate. Rýchlosť mixovania môžete plynule meniť bez toho, aby ste museli mixér úplne zastaviť a meniť nastavenie rýchlosti.

Ak sa vám váš starý ponorný mixér nepozdával, pretože po každom varení ste museli umývať celú kuchyňu, Braun tento problém vyriešil za vás. Tyčový mixér s technológiou SplashControl zabraňuje rozstrekovaniu surovín. Je vybavený vysoko účinným motorom, vďaka ktorému dosiahne dokonalé výsledky až o 60% rýchlejšie než bežný ponorný mixér.

Špeciálna mäkká ergonomická rukoväť vám umožní pracovať s mixérom jednou rukou. Nech už pripravujete akékoľvek jedlo, s Braunom sa vám to podarí jednoducho, rýchlo a vždy chutne.

škrupiny z vajíčokPrečítajte si tiež
9 tipov, ako využiť škrupinky z vajíčok.

 

Pečenie bez námahy

Ak radi pripravuje pre rodinu sladké koláčiky alebo pečiete vlastný chlieb, prácu vám môže uľahčiť a urýchliť všestranný kuchynský robot Braun. Jednoducho vložíte všetky ingrediencie a zvolíte vhodný nadstavec a cesto sa mieša samo. Vy si zatiaľ môžete pripraviť ďalšie suroviny na plnku alebo len pokoji vychutnať kávu či zahrať s deťmi hru.

Ďalšie potrebné prísady môžete do cesta jednoducho pridať zhora, cez lievik na plnenie so širokým hrdlom. Už sa nestane, že všetko rozsypete okolo a vyrobíte si ďalšiu prácu v podobe upratovania celej kuchyne. Práca s kuchynským robotom je rýchla, efektívna a čistá. Po vypracovaní cesta, nádobu jednoducho vložíte do umývačky.

Kuchynský robot Braun nielenže vymieša perfektné cesto na koláče či chlieb, ale s rôznymi nadstavcami dokáže nakrájať akúkoľvek zeleninu či zemiaky na dokonalé hranolčeky.

— PR článok —
Foto: braunhousehold.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.