Ako zbaliť dieťa do školy v prírode? Pár tipov a inšpirácií

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Blíži sa koniec školského roka, a s tým aj obdobie škôl v prírode, táborov a výletov. Najvyšší čas popremýšľať, či má vaše dieťa v šatníku všetko, čo bude potrebovať. Aby ste potom neboli nútení do „last minute“ nákupov 🙂
Viete, čo by dieťaťu nemalo chýbať na niekoľkodennom výlete? Pripomenieme vám zopár základných vecí a na fotografiách ukážeme trendy, ktoré vás môžu inšpirovať. Aj to, kde môžete nakúpiť super kúsky za dobré ceny.

Vhodná batožina

Nebaľte toho príliš veľa v domnienke, že sa to možno zíde a vyberajte účelne. Veľa vecí rovná sa veľká a ťažká batožina. Myslite na to, že si ju vaša ratolesť bude musieť odniesť do izby. Ideálne sú kufre či cestovné tašky na kolieskach.
Okrem tohto „nákladu“ dajte dieťaťu na cestu už len menší príručný ruksak, ktorý bude využívať na výlety. Ak sa niečo nezmestí do kufra, prehodnoťte systém balenia. Najlepšie je veci stočiť do roliek. Ušetríte tak miesto a oblečenie nebude pokrčené.

detské oblečenie ff

Výbava do kufra

Na dno kufra uložte topánky: sandále, pevnú obuv vhodnú do lesa a papuče. Športové tenisky obujte dieťaťu do autobusu a na nepraktické kúsky ako balerínky, šľapky (hrozí úraz), či biele texasky úplne zabudnite.
Ak niečo baliť do zásoby, tak je to určite spodná bielizeň a ponožky. Pre prípad núdze určite viac ako jedny na každý deň.

S oblečením to nepreháňajte. Pár tričiek s krátkym a dlhým rukávom, pyžamo, plavky, tepláky, šortky, prípadne rifle, jedna mikina, čiapka alebo šiltovka a nepremokavá bunda musia stačiť.
Skladba kufra samozrejme záleží aj od miesta pobytu a počasia. Pokiaľ ide trieda do studenej doliny, nebudete baliť plavky, ale radšej mikinu či sveter naviac. Pre každý prípad pribaľte do batoha pršiplášť.

ff oblečenie

Nákupy

Majte na pamäti, že vaše dieťa ide do prírody a nie na promenádu. Drahé či obľúbené kúsky nechajte doma. Môžu sa zničiť, stratiť alebo ostať zabudnuté v ubytovacích priestoroch. Vyhnete sa tak zbytočnému hnevu a plaču.
Máme odskúšané a odporúčame – pekné, pohodlné a cenovo dostupné kúsky, ktoré si vaše dieťa zamiluje, ponúka povedzme aj britská značka F&F.
Takže ak chcete nejaké nové nápady za dobrú cenu, inšpirujte sa na www.F-F.com.

deti v plavkách - ako zbaliť dieťa do tábora?

ako zbaliť dieťa do tábora?

ako zbaliť dieťa do tábora?

— PR článok —


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.