Coca-Cola pripomína, že Vianoce sú kúzelné, keď ich trávime spolu s ostatnými

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Spoločnosť Coca-Cola spustila vianočnú kampaň Kúzlo byť spolu (Real Magic at Christmas), ktorá vyzdvihuje a oslavuje silu spolupatričnosti. Značka, ktorá sa stala synonymom vianočného obdobia, ponúka jednoduché posolstvo vianočnej radosti a pripomínam nám, že skutočné kúzlo spočíva predovšetkým vo chvíľach, ktoré trávime spolu s ostatnými.

 

Coca-Cola a kúzlo Vianoc

Coca-Cola, ktorá už viac ako sto rokov prináša na televízne obrazovky jedinečné momenty kúzla Vianoc, teraz prichádza s krátkym videom, v ktorom vyzdvihuje a oslavuje ľudskú spolupatričnosť. Tá je pre dnešný svet opäť veľmi aktuálna. Značka verí, že skutočné kúzlo nastáva práve vtedy, keď sa ľudia stretnú a priatelia. V priebehu posledného obdobia to však nebolo vždy možné, a tak vznikla v spoločnosti chuť vynahradiť si tohtoročné Vianoce niečím radostným a výnimočným.

Kampaň tak reaguje na neradostnú skúsenosť z obdobia minuloročných Vianoc, keď boli možnosti stretávania sa obmedzené a pre mnohých z nás sa tak stali sviatky veľmi náročnými. Cieľom tejto kampane, ktorá bude prebiehať do konca decembra, je pripomenúť, že pravé kúzlo Vianoc vytvoríme práve tým, že sa spoločne stretneme.

coca-cola vianoce

 

Náš príbeh…

Príbeh sa začína, keď sa chlapec so svojou maminkou presťahujú do nového bytu a chlapec si uvedomí, že v ňom nie je kozub, čo vidí ako zásadný problém. Kde totiž nie je kozub, tam nie je komín, a bez komína nepríde Santa! Potom si všimne škatule na sťahovanie naskladané na sebe. Celé to vyzerá trochu ako komín, a tak dostane nápad. Vyrobí ho z krabíc. Na stavbu tohto vianočného komína si prizve na pomoc susedov. Celý bytový dom spolupracuje, čo ich spojí.

Sledujeme ich pri práci, až je nakoniec komín hotový a Santa môže prísť. Vzápätí si však uvedomíme, že chlapec to nerobil iba pre seba. Komín postavil tak, aby videl do susedného bytu, v ktorom býva staršia, večne mrzutá dáma.
Toto nezištné gesto prelomí ľady a pani sa pridá k ostatným na spoločnú vianočnú oslavu. Na záver sa v bytovom dome koná veľká vianočná večera a celá bytovka sa zíde za jedným stolom.

coca-cola vianoce

 

To pravé kúzlo Vianoc je byť spolu

„Toto je naša prvá vianočná kampaň v rámci novej filozofie značky „Real Magic“,“ približuje Manolo Arroyo, globálny marketingový riaditeľ. „Spoločnosť Coca-Cola vždy verila v čaro Vianoc a tento rok oslavuje vo svojej kampani skutočné kúzlo medziľudských vzťahov. Jej podstatou je jednoduché a povznášajúce posolstvo jednoty, spolupatričnosti a pozitivity, ktoré nám má pripomenúť, že všetko, čo potrebujeme na to, aby boli naše Vianoce kúzelné, je deliť sa o ne s našou komunitou a tými, ktorých máme radi.“

Nové video je k dispozícii vo formáte s dĺžkou trvania 1,5 minúty. Súčasťou kampane však bude aj séria kratších videí, ktoré môžeme vidieť v televízii, na sociálnych sieťach či na YouTube. Vianočné posolstvo Coca-Coly nebude chýbať ani v kinách a chystaná kampaň zahŕňa aj sociálne siete a spoluprácu s vybranými influencermi. Sviatočnú náladu bude Coca-Cola šíriť od novembra až do konca decembra.

coca-cola vianoce
 

— PR článok —
Foto: Coca-Cola


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.