Dedoles a jeho škrečky majú novinku: veselú spodnú bielizeň

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Spodná bielizeň by mala v istých situáciách zaujať, pritiahnuť pozornosť partnera, potešiť pohľad, takže môže byť šteklivá a pikantná 🙂 Ale prečo by nemohla aj spodná bielizeň odrážať vašu náladu, vnútornú pohodu a pozitívne naladenie? Proste kúsky, ktoré majú veselú farbu, milé detaily a dajú sa skvele kombinovať s veselými ponožkami.
Vyskúšajte veselú spodnú bielizeň od Dedoles.

Po letnej prestávke pokračuje Dedoles reklamnou kampaňou zameranou na veselú spodnú bielizeň. Určite ste ju už zaregistrovali v telke a opäť je to veľmi veselá a zábavná reklama. Krátky spot, ktorý však správne naladí a vyčarí úsmev na tvári. Hlavnými hrdinami zostávajú tri škrečky, ktoré tancujú na chytľavú hudbu. Teraz však prešli „faceliftom“. Tak si ich pozrite:

 

Skúste veselú spodnú bielizeň

skús veselú spodnú bielizeň od DedolesDedoles opäť potešil mnohých, ktorí milujú niečo iné, originálne a jedinečné. Po veselých ponožkách je tu veselá spodná bielizeň, ktorá vám každé ráno zaručene zdvihne náladu 🙂
Veselé dámske nohavičky. Veselé trenírky a boxerky. A samozrejme, veselá detská spodná bielizeň.
Vyše stovka produktov z kvalitnej bavlny, z ktorých si vyberie naozaj každý. Veď si pozrite, čo všetko vymysleli.

V spolupráci s osvedčeným tímom sa Dedoles rozhodol 2D animáciu z predošlých reklám nahradiť 3D verziou. Vďaka tomu vyzerá reklama lepšie, dospelejšie a 3D modely umožňujú variabilnejšiu prácu s maskotmi aj v iných médiách.
Pri výrobe použili techniku motion capture, pri ktorej sa pohyby tanečníka prenášajú na 3D modely škrečkov.

Kampaň je nasadená na Slovensku v televíziách, online a doplnkovo v Out of home médiách. On-line pôjde aj v Českej republike.
„Verím, že si nová reklama získa opäť mnohých priaznivcov,” hovorí Richard Mareček, Head of Brand Strategy Dedoles. Pre nadšených tanečníkov prebieha na sociálnych sieťach obľúbený tanečný #dedoleschallenge.

O kampani Dedoles
Kreatíva: Somebody & Somebody (Radovan Andrej Grežo a Marian Kolev)
Stratégia: Dedoles in-house
Produkcia: ALIEN studio
Réžia: Martin Marček
Hudba: Fatmusic
Media planning a buying (okrem Facebooku a Googlu): Zenith
Media planning a buying FB a Google: Dedoles in-house

skús veselú spodnú bielizeň od Dedoles

— PR článok —
Foto: Dedoles


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.