Doprava zadarmo. Veľká akcia pre tých, čo nakupujú na internete

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Blížia sa Vianoce a možno už premýšľate, čo kúpiť svojim blízkym. Ak patríte medzi tých, ktorí radšej nakupujú online, máme pre vás skvelý tip. Deň dopravy zdarma. Táto akcia sa v minulosti stretla s priaznivými ohlasmi, využilo ju množstvo ľudí, ktorí ušetrili nielen čas, ale aj svoje peňaženky. Doprava zadarmo je späť a zapojili sa do nej stovky obľúbených obchodov. Prinášame vám ich prehľad – možno si medzi nimi nájdete ten svoj obľúbený.

Nakupovanie online sa v posledných rokoch teší veľkej obľube. Šetrí to nielen čas, ktorý môžete stráviť napríklad aj so svojou rodinou, ale v neposlednom rade aj peniaze. Problémom a pre váhavých naozaj veľkou prekážkou býva neraz poštovné. Jeho cena je neraz privysoká a mnohých z nás odradí od inak výhodných nákupov.

 

Dni dopravy zadarmo

Táto špeciálna akcia to však mení. A pozor – nejde len o jeden deň dopravy zdarma. Ale hneď 3 dni. Akcia štartuje v pondelok 13. novembra presne na poludnie a potrvá do stredy 15. novembra do polnoci. Preto nestrácajte čas, na nákup možno aj vianočných darčekov bez poštovného máte len pár dní.

Do akcie Dni dopravy zadarmo sa tento rok zapojilo vyše 460 obchodov, ich počet však nemusí byť konečný. Nájdete tu obchody s elektronikou, potravinami, oblečením, obuvou, rôzne parfumérie a ešte oveľa viac. Na svoje si určite prídu aj milovníci športu, kníh alebo hudby.
V ponuke určite natrafíte na e-shopy ako Datart, ExiSport, Stoklasa, Elnino, Hej, Pilulka, Answear, Bibloo, Bambino, Big Brands, Just Play, Tescoma, Moutfield, All Toys, Okay, Topgal a mnoho ďalších. Stačí si len vybrať a nakupovať.

doprava zadarmo eshopy

Výhody nakupovania online

Internetové obchody, e-shopy alebo online obchody sú čoraz obľúbenejšie. Samozrejme, nemôžete si v ňom tovar chytiť, vyskúšať, otestovať, ako v kamennom. No online nakupovanie prináša množstvo výhod. Napríklad:

 • Rýchly nákup bez tlačenice, pohodlne z domu či z práce.
 • Nie ste obmedzovaní otváracími hodinami.
 • Môžete si prejsť viacero obchodov, porovnávať ceny, vrátiť sa pár klikmi do toho najvýhodnejšieho.
 • Často lacnejší tovar v online obchodoch, množstvo akcií a kupónov na zľavu.
 • Dodanie tovaru až domov, či do práce. A navyše ak je akcia Deň dopravy zadarmo, nie je čo riešiť 🙂
 • Širší sortiment ako v kamenných obchodoch. Názorne to vidieť napríklad pri knihách – v kamennom kníhkupectve je niekoľko tisíc titulov, v online aj viac ako 100.000 rôznych titulov.
 • Popis produktu býva veľmi podrobný a často sa dozviete oveľa viac ako od predavača v kamennom obchode.
 • Možnosť nakupovať kdekoľvek – v kamennom sú to väčšinou ľudia z okolia, v online obchode z Košíc môže pokojne nakupovať aj Bratislavčan.

Samozrejme, treba si vyberať tie správne e-shopy, ktoré sú bezpečné, overené, majú svoju históriu, prípadne dobré referencie na internete.

 

Doprava zadarmo

Ako rozoznáte, ktoré obchody sú zapojené do kampane?
doprava zadarmo ikonaVeľmi jednoducho a dokonca rýchlo. Pre väčší prehľad navštívte stránku Vašekupóny.sk, kde nájdete špeciálnu kategóriu s názvom Doprava zadarmo. Nájdete tu zoznam e-shopov, kde dopravu pri nákupe online určite platiť nebudete.
Vybrané obchody sú tiež označené špeciálnym logom.

V internetových obchodoch pritom určite natrafíte aj na ďalšie špeciálne akcie, ktoré neváhajte využiť. Vianoce sú už skoro za rohom, tak prečo by ste toto krásne obdobie mali tráviť v nekonečných radoch v obchodoch, keď sa to dá aj jednoduchšie.

triky obchodníkov doprava zadarmoPrečítajte si tiež
Triky obchodníkov – nenechajte sa nachytať.

Bezpečná platba kartou

Na internete nakupujeme stále najčastejšie na dobierku, ale čoraz častejšie neváhame zaplatiť aj kartou.  Pri online platbe kartou platia tieto základné pravidlá:

 • Musíte mať kartu umožňujúcu internetové platby s dostatočným limitom. Zadávať budete číslo platobnej karty, dátum expirácie a tzv. CVV2/CVC2 kód. Je to trojmiestny kód, ktorý nájdete na zadnej strane karty pri podpise.
 • Číslo karty poskytujte len dôveryhodným obchodom. Preferujte platby v e-shopoch, ktoré podporujú bezpečnostné štandardy spoločností VISA a MasterCard.
 • Presvedčte sa, že internetová komunikácia medzi vami a e-shopom je bezpečná. Ako? Pri presmerovaní na platbu sa webová stránka začína s https://. Tak sa používa šifrované pripojenie, ktoré navyše spoznáte podľa zámku vedľa webovej adresy.
 • Nakupujte len z vlastného počítača alebo tabletu, či mobilu. Ideálne bez wi-fi. Cudzie zariadenie môže mať v sebe vírusy, ktoré môžu vaše údaje odoslať inam, ako ste chceli.

— PR správa —


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.