Jednoduché a rýchle riešenie, ako si splniť sen o vlastnom a zdravom bývaní

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rozhodli ste sa pred zhonom a ruchom mesta utiecť do lona prírody? Máte pozemok, no energia, skúsenosti a zdroje na stavbu nového domu vám chýbajú? V tom prípade máme pre vás jedno univerzálne, jednoduché a rýchle riešenie.
Montovaný drevodom s jeho špecifickými výhodami, o ktorých si niečo povieme.

 

Ultranízko-energetické montované domy

Úspory sú v súčasnosti to, čo od dobrých riešení považujeme za najdôležitejšie. Ceny energií stúpajú, ich dodávky nie sú dostatočne zásobené, takže vyhliadky na svetlú budúcnosť nie sú najlepšie. Vôbec to však nemusí platiť, ak si na splnenie sna vyberiete vizuálne krásny a k zdraviu i životnému prostrediu úsporný montovaný dom.

Jeho mimoriadne nízku úsporu energií zabezpečuje v prvom rade materiál, ktorý je sám o sebe vybavený tými najlepšími tepelno izolačnými vlastnosťami. Svedčí o tom aj fakt, že montované domy od Wittner Haus patria do energetickej triedy A0 – A1.

Dôvodom je aj to, že pri stavbe je použitý unikátny stropný systém Posijoist a utesnenie spodnej časti stavby z vonkajšej strany je zabezpečené páskami Omega.

rustikálny štýl tipyPrečítajte si tiež
Rustikálny štýl je čoraz obľúbenejší.

 

Zdravé a pokojné bývanie na celý život

potichuVeľmi častým problémom v domácnosti býva aj hluk. Nie je to však len ten, ktorý sa do priestorov dostane cez okná z ulice, ale aj interiérový. Niektoré stavebné materiály sú viac hlučné, čo sa prejavuje tým, že pri chôdzi nás ruší aj ten najmenší krok.

Aby ste tomu predišli, môžete si nový montovaný dom, ktorý sa po splnení podmienok a zhotovení dielov na mieste zmontuje do 2 dní, vybaviť aj špeciálnou kročajovou izoláciou pod plávajúcu podlahu.

Okrem pokojnej atmosféry s kvalitnou zvukovou izoláciou, sa môžete tešiť aj zo zdravého prostredia, o ktoré sa postarajú záporné ióny. Budete sa tak vo svojom obľúbenom rodinnom sídle cítiť ako v prírode, kde je koncentrácia záporných a pre naše zdravie i myseľ prospešných iónov najvyššia.

S bonusom záruky na 30 rokov si takéto zdravé a pokojné bývanie budete môcť užívať bez starostí celý život.

— PR článok —
Foto: Potichu.sk, pexels.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.