Predstavujeme moderné športové ocenenia Acrylic line

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Majstrovstvá sveta v hokeji, Stanley Cup, Wimbledon… športy, v ktorých sa súťažiaci (skupiny, či jednotlivci) snažia získať víťazstvo. Za víťazstvo získajú trofej, či ocenenie. Žiaľ, ocenenia z veľkých a celosvetovo známych turnajov sú v rukách víťazov len rok a následne sa o ne hrá znova.
Tieto ocenenia majú svoju minulosť a niektoré nielen športovú, ale aj historickú hodnotu. Modernou spomienkou na získanie titulu je ale medaila, ktorá hráčom zostáva navždy. Aj keď nie všetci sme športovo nadaní, moderné športové ocenenie môže mať každý z nás. Stačí len chcieť.

 

Ocenenia pre súťažiacich

Podnikové hry, súťaže, školské športové dni. Existuje množstvo podujatí, kde môžete získať ocenenie. Vhodné je nie len pre víťazov, ale aj pre všetkých zúčastnených športovcov. Ocenenie môže mať mnoho podôb.
Od diplomov a plakiet, cez medaile a misy až po víťazné poháre a nádherné športové trofeje.

trofeje Acrylic Line

 

Materiál je dôležitý

Ocenenia môžu byť z rôznych materiálov od čoho sa odvíja aj ich estetická hodnota.

  • Sklené trofeje sú jedinečným elegantným kúskom, ktorý sa bude dobre vynímať v každej kancelárii, vitríne či u vás doma v poličke. Jeho nevýhodou je ale jeho vyššia hmotnosť a aj možnosť poškodenia.
  • Kov je materiál ideálny na medaile, taniere, poháre a plakety. Nádherná lesklá trofej sa ale nebude lesknúť stále a treba ju sem tam vyleštiť.
  • Ak ale túžite po naozaj modernom a kvalitnom ocenení, stavte na akrylát. Spoločnosť Poháre Bauer ponúka širokú škálu športových ocenení z tohto materiálu. V ponuke nájdete plakety a medaila, ktoré je možné upraviť podľa požiadaviek zákazníka.

trofej Acrylic LineAk máte vlastnú predstavu o tom, ako by malo ocenenie vyzerať nie je to problém. Nemusíte sa uspokojiť s tým, čo si môže zadovážiť každý. Skombinujte vlastný nápadprecíznosťou výrobcov ocenení Poháre Bauer a získate originálnu medailu, jedinečnú plaketu, či trofej svetovej úrovne.

Rôzne veľkosti, farby a aj motívy akrylátových ocenení sú nádhernou spomienkou dosiahnutých úspechov nielen vo svete športu. Sú ideálne aj ako darček k narodeninám, či dosiahnutým úspechom v práci. Svetový pohár nemusí získať len najlepšie hokejové družstvo na svete, ale aj vaše deti za najlepšie upratanú detskú izbu.
Misa Venus Rosewater síce patrí do rúk víťazke Wimbledonu, ale prečo by podobná nemohla byť aj vo vašej vitríne? A aj lepšia, lebo bude len vaša – jedinečná a originálna 🙂

— PR článok —


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.