Nápady na kúpeľne: Prezrite si inšpirácie, ako to môže vyzerať aj u vás doma!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ako si zariadiť trendy kúpeľňu? Bude to chcieť trochu nápadu a kvalitný nábytok. Táto kombinácia spôsobí, že získate kúpeľňu, z ktorej sa vám nebude chcieť odísť.
Kým v minulosti sa kúpeľni neprikladal až taký dôraz, v súčasnosti ide o takú dôležitú miestnosť, že dosahuje aj rozmery pripomínajúce spálňu. Decentné detaily a farby v pôsobivých moderných kúpeľniach nesmú chýbať. Moderná kúpeľňa zodpovedá aktuálnym trendom, je tiež praktická a najmä komfortná.

 

Čo by v kúpeľni nemalo chýbať?

Ako inak, miesto na očistu. Čo by ste povedali na vaňu v priestore, ktorá ponúka úplne nový zážitok z kúpania? Nesmie vám chýbať ani trendy kúpeľňový nábytok. Hitom je „levitujúci“ nábytok, ktorý nestojí priamo na podlahe, vďaka čomu pôsobí kúpeľňa vzdušnejším dojmom. Ak stavíte na minimalizmus, budete sa môcť tešiť z kúpeľne, v ktorej vás nebude nič rušiť. Práve naopak, všetko bude do seba harmonicky zapadať. Absolútnym trendom sú prírodné farby – a to v podobe obkladov, stien, nábytku alebo sanity.

nápady na kúpeľne

 

Dômyselné úložné priestory

Aby bola kúpeľňa dokonale praktická, stavte na premyslené využitie priestoru. Jedným zo spôsobov, ako ho dosiahnuť, sú kúpeľňové zostavy. Kúpeľňa je špecifická vyššou vlhkosťou, preto tejto skutočnosti podriaďte aj výber nábytku. Ak ste si ujasnili štýl, v ktorom sa má kúpeľňa niesť, vyberte si korešpondujúci materiál zariadenia. Ten môže byť lesklý aj matný, pri lesklom však počítajte s častejšou údržbou, dá totiž vyniknúť všetkým nedokonalostiam. Ak už viete, čo by ste vo svojom kúpeľni chceli mať, nezabudnite všetko poriadne zmerať.

domáci majsterPrečítajte si tiež
Domáci majster. 5 tipov pre kúpeľňu a toaletu.

 

Detaily hrajú veľkú úlohu!

Pri zariaďovaní nezabudnite na doplnky! Veľký efekt dokážu urobiť aj kvety – do kúpeľne je ideálna papraď alebo orchidea. Podľa vášho vkusu si doprajte aj zásobníky na toaletný papier, na mydlo, vešiaky na uteráky, práve tieto „maličkosti“ dokážu výsledný efekt vyšperkovať na maximum.

— PR článok —
Foto: MojNabytok.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.