Novinka pre maškrtníkov. Streetfoodové hranolčeky CRISPERS

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Hranolčeky sú obľúbené na celom svete a svoje nezastupiteľné miesto majú aj na obľúbených streetfoodových trhoch. Ich popularita neustále rastie, najmä vďaka novým a chutným kombináciám a neopakovateľnej atmosfére.
McCain hranolčeky CRISPERS majú inovatívny tvar „V“, skvelú 100% chuť zemiakov a sú ako vystrihnuté zo streetfoodovej atmosféry!
Extra chrumkavé CRISPERS sa ľahko a štýlovo kombinujú a servírujú: s dipmi alebo k burgru, do kornútku alebo na tanier.
Prijmite pozvanie na pouličnú gastronómiu u vás doma a presvedčte sa sami, ako chutný a štýlový môže byť domáci streetfood s novými hranolčekmi CRISPERS od McCain.  

 

Streetfood doma? S CRISPERS áno!

Ak máte radi dobré jedlo, nové gurmánske zážitky a neváhate skúšať nové jedlá, McCain hranolčeky CRISPERS sú presne pre vás! Originálny tvar V s vrúbkami, extra chrumkavosť a neodolateľná chuť robia z týchto výnimočných hranolčekov skutočnú streetfoodovú pochúťku. Kombinujte, skúšajte a chrumkajte!

V-hranolčeky CRISPERS sú extra chrumkavé vďaka inovatívnej receptúre. Pripravené z najkvalitnejších a starostlivo vybraných zemiakov sľubujú prvotriednu McCain kvalitu. Tieto hranolčeky sú taktiež vhodné pre vegánov a majú certifikát Európskej vegetariánskej únie.

 

Zoznámte CRISPERS so svojimi priateľmi

hranolčeky Crispers od McCainPrichystajte nové McCain hranolčeky CRISPERS svojim priateľom a vytvorte si streetfoodovú atmosféru u vás doma. Možností servírovania je mnoho a s CRISPERS to pôjde jednoducho. Buďte kreatívni, prichystajte rôzne dipy a zapojte aj priateľov. Aj vďaka týmto hranolčekom od McCain sa obyčajné stretnutie s priateľmi u vás doma zmení na gurmánsky zážitok ako z pravého streetfoodového trhu!

Náš tip
McCain hranolčeky CRISPERS odporúčame pripravovať pečením v rúre. Stačí ich vysypať na plech a bez kvapky oleja piecť podľa návodu na obale.

McCain hranolčeky CRISPERS: 1,99 €/ 500 g

hranolčeky Crispers od McCain

O spoločnosti McCain
Rodinný podnik McCain Foods Ltd bol založený v roku 1956 v meste Florenceville/N.B. Tým začala svoju cestu okolo sveta skvelá myšlienka, ktorá už čoskoro nadchla ľudí všetkých vekových kategórií: vychutnávať si prvotriedne kvalitné hranolčeky pripravované za niekoľko minút v pohodlí domova!
Značka McCain bola dokonca prvým výrobcom zemiakových hranolčekov určených na prípravu v rúre bez pridania oleja. Dnes má spoločnosť McCain viac ako 20000 kvalifikovaných zamestnancov v 160 krajinách.

Popri už všeobecne známych a obľúbených zemiakových výrobkoch sa dostali do ponuky aj výrobky pre rýchle občerstvenie a rôzne predjedlá. Od roku 1996 sú produkty McCain súčasťou aj slovenských domácností. Spoločnosť zásobuje kvalitnými zemiakovými výrobkami konečných spotrebiteľov a obchodných partnerov v gastronómii. Je držiteľom pečate a diplomu Zdravo a chutne a šiestich ocenení Slovak Superbrands.

hranolčeky Crispers od McCain

— PR článok —
Foto: McCain


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.