Pri smart televízore nie je aktuálna ponuka programov žiadnym obmedzením

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Súčasná doba je typická množstvom pokrokov. Každé jedno zariadenie prechádza technologickou zmenou a výnimkou nie sú ani televízory. Okrem špičkového spracovania obrazovky však získali aj inteligentnú funkciu.

Ak od televízora očakávate viac ako len bežné sledovanie, siahnete po zariadení so smart funkciou. Možno ste si len nedávno kúpili novší model a ani neviete, že túto možnosť už dávno používate. Inteligentná stránka televízorov dokáže zaujať, no získa si ale najmä toho, kto vie nájsť vhodné využitie.

 

Náhrada za fádny televízny program

Pokiaľ vás nebaví súčasná ponuka televíznych staníc, smart televízory vám ponúkajú prístup do platforiem s kvalitnými knižnicami filmových a seriálových titulov. Streamovacie služby si síce vyžadujú predplatné, získavajú ale čoraz väčšiu priazeň rozsiahlou ponukou rôznych žánrov a titulov pre všetky vekové kategórie so skutočne kvalitným obrazom v rozlíšení 4K.

 

Neobmedzená ponuka aplikácií

Inteligentné televízory predstavujú vstup do sveta zábavy, ponúkajú prístup k aktuálnym informáciám a často poskytujú aplikácie, ktoré by ste pri bežnom televíznom pozeraní márne hľadali. Či už budete niečo nakupovať prostredníctvom internetového prehliadača, púšťať vhodnú hudobnú kulisu počas návštevy alebo odpíšete svojim blízkym, možnosti nie sú obmedzujúce a je len na vás, ktoré z aplikácií sa rozhodnete využiť. Nijako však neprichádzate ani o aktuálne časti seriálu. Ak viete, že ich nestihnete, môžete si ich totiž jednoducho nahrať.

ako postupovať pri výbere televízoraPrečítajte si tiež
Čo je pri výbere televízora rozhodujúce?

 

Synchronizácia uľahčí manipuláciu

Zjednodušené premietanie fotografií z displeja mobilného zariadenia priamo na obrazovku televízie alebo len väčší obraz počas sledovania videí. Aj to získate pripojením rôznych zariadení. Svoj mobil môžete často využiť aj ako funkčný ovládač a nahradiť ním diaľkové ovládanie, či premietnuť obsah televízora priamo na tablet.

Televízor vybavený inteligentnou funkciou predstavuje úplne novú perspektívu doterajšieho využitia. Jednotlivá ponuka sa však líši, a preto či už vlastníte Samsung Smart TV alebo ste sa rozhodli pre inteligentný televízor značky LG, informujte sa o tom, čo tento nový rozmer televízie v konkrétnom prevedení znamená.

Smart televízor prevyšuje súčasné limity a svojou rozmanitou ponukou vám umožňuje vlastné hospodárenie s časom. Je len na vás, ako ho využijete a vôbec nemusí ísť o obmedzenú ponuku staníc.

— PR článok —
Foto: Dean Drobot / Shutterstock.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.