S Podravkou chutí každé jedlo lepšie…a teraz môžete navyše VYHRAŤ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aké je TO tajomstvo skvelej chuti?
Slovenské gazdinky ho poznajú už viac ako 60 rokov! K dokonalej a vyváženej chuti stačí len lyžička Ochucovadla Podravka a chutné jedlo je na stole. Nezameniteľné spojenie vybraných korenín a kvalitnej sušenej zeleniny robí z Ochucovadla Podravka nenahraditeľného pomocníka v kuchyni. Polievky, omáčky, zelenina, mäso…
Ochucovadlo Podravka dodá všetkým jedlám dokonalú chuť. Poradí si s jednoduchými aj zložitejšími kulinárskymi špecialitami. Kedysi si „vegetu“ nosievali naše mamy a staré mamy z vtedajšej Juhoslávie. Vy ju máte na dosah v obľúbenom obchode s potravinami a stále sa môžete spoľahnúť na jej tradičnú chuť. A nielen to, Podravka si pre vás prichystala súťaž o skvelé ceny!
Viac na www.podravka.skwww.roztoctetosoriginalom.sk.

  • Ochucovadlo Podravka 75 g: 0,75 €/ 75 g
  • Ochucovadlo Podravka 200 g: 1,49 €/ 200 g 

s podravkou chutí...súťaž

 

S lyžičkou Podravky zbadáte ten rozdiel

Podravka je číslo 1 v ochucovadlách na slovenskom trhu. Za touto pozíciou stojí okrem iného aj tradícia a pozitívne skúsenosti slovenských rodín za viac ako polstoročie!
„Varíme so srdcom“ bol prvý slogan značky Podravka, a tým sa táto pôvodne chorvátska rodinná spoločnosť riadi dodnes. Pridajte lyžičku Podravky a zbadáte ten zásadný rozdiel v chuti. Na svete je toľko kulinárskych kombinácií! Tak si užite ich objavovanie, pretože s Ochucovadlom Podravka sa varenie a pečenie vždy podarí.

 

Roztočte to s originálom.sk

Keďže si Podravka vernosť svojich zákazníkov váži, pripravila súťaž o originálne ceny:

  • limitovanú edíciu spotrebičov SMEG Dolce & Gabbana
  • populárne MacBooky
  • Iphony
  • hodinky Apple Watch.

Stačí nakúpiť Ochucovadlo Podravka (ORIGINAL, tekuté alebo NATUR) a akýkoľvek ďalší výrobok s červeným logom Podravka, zaregistrovať pokladničný blok do formulára na www.roztoctetosoriginalom.sk  a 1 z 10 výhier môže byť vaša. Čakanie na šťastenu počas 1 mesiaca trvania súťaže si môžete následne skrátiť vychutnávaním skvelých jedál vyšperkovaných produktmi Podravka.
Želáme dobrú chuť a veľa šťastia!

s podravkou chutí...súťaž

O Podravke
Spoločnosť PODRAVKA INTERNATIONAL, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993, avšak prvé produkty tejto chorvátskej značky poznali Slováci už v osemdesiatych rokoch.
Okrem presláveného tradičného Ochucovadla Podravka patrí do portfólia spoločnosti viac ako 100 sortimentových položiek predávaných pod štyrmi značkami, medzi nimi napríklad semolinové cestoviny Podravka, rybacie konzervy EVA, zeleninová príloha Ajvar, kvalitná ryža a strukoviny Lagris a mnohé iné.

Je lídrom na trhu ochucovadiel, v ktorom dosahuje hodnotový trhový podiel vo výške viac ako 50%. Spoločnosť je držiteľom štyroch ocenení Pečať bonity (2013-2016) a ôsmych ocenení Slovak Superbrands (2006, 2013-2017, 2019, 2021). Sídli vo Zvolene a zamestnáva 31 pracovníkov.

 

 — PR článok —
Foto: podravka.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.