Sponzorujete detské akcie? Nechajte si spraviť reklamnú potlač na sladkosti

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Iba máloktoré dieťa sa uspokojí so sušeným ovocím alebo mrkvovým koláčom, a preto nie je hriech v rámci marketingových podujatí myslieť aj na najmenších. Ako ich potešiť? Balóny a tetovačky sú skvelý nápad, ale také sladkosti…! Kto z nás dospelých občas nezhreší?
Reklamné sladkosti sú zásah do čierneho a určite nimi neohúrite iba deti.

 

Veselý detský smiech a… Cuuukríííkyyy!

Je radosť dívať sa na rozžiarené detské tváre. Keď do mesta zavíta Mikuláš alebo sa na námestí vztýči obrovský nafukovací hrad, roztočia sa kolotoče, či na pódiu zaspievajú obľúbené detské hviezdy… Je to ten správny čas na to, aby ste sa ako sponzor týchto akcií predviedli.

Deťom veľa názov vašej značky nepovie, no ak si ho spoja s niečím príjemným a ešte k tomu sladkým, určite si v ich podvedomí uchytíte dobré miesto a v budúcnosti, keď začnú robiť vlastné zodpovedné rozhodnutia, si spomenú práve na vás.

Reklamné sladkosti sú skvelá cesta, ako sa dostať do povedomia maličkých, no aj tých veľkých. Koľkí z nás sa tvária, že sladkosti z košíčka berú pre svoje hanblivé deti? Aby bolo dosť pre všetkých, buďte na marketingové akcie dobre pripravení.
Sladká reklama je veľmi obľúbená a ešte lepšie je, ak majú okoloidúci na výber. Niekto má rád tvrdé cukríky, iný mäkšie, niekto kyslé, iný ovocné, ďalší zasa mentolky. Ruky budú po nich len tak lietať a pre vás je to signál, že sa vaša značka dostane do očí mase ľudí. 

sladkosti na detské akcie

 

Potlač loga na obľúbených sladkostiach

Poznáte tie chvíle, keď pár hodín stojíte s dieťaťom pod holým nebom, okolo vás plno cudzích ľudí, a vy ste tam, či mrzne, či páli slnko, len aby ste svojmu dieťaťu spravili radosť a postarali sa mu o nezabudnuteľný zážitok? Niekedy to vie byť pekne otravné, ale pred dieťaťom to, samozrejme, nespomíname. Chceme, aby si deň užilo naplno.

A zrazu zbadáte reklamného maskota alebo obyčajný reklamný stánok, v ktorom sa ako také diamanty ligocú… reklamné sladkosti. Sponzor tohto programu mal výborný nápad! A kto to je vlastne? Teraz prichádza tá chvíľa, keď si na reklamnej sladkosti ľudia všimnú potlač loga.

Prečítajte si tiež
101 hier na detské oslavy. Kniha pre nezradných rodičov.

Aj vaše logo sa môže vynímať na obľúbených maškrtách, ako sú reklamné cukríky, keksíky alebo čokoládky. Darčekové predmety sladkého charakteru však nemusíte rozdávať len na detských akciách, ale kedykoľvek, keď sa dostanete k sponzorstvu.

Košík so sladkosťami pripravený na recepcii firmy alebo na pracovnom stole, kde bežne diskutujete s klientmi, zaiste zvedie nejednu ruku, a to je len dobre, pretože si takto budujete imidž. Reklamná potlač ponúka množstvo možností, ako prezentovať firmu. Dnes už môžete ako darčekové predmety venovať naozaj čokoľvek, podstatné je, že sa na nich objaví potlač loga. Toho vášho.

— PR článok —
Foto: mpromotion.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.