Tip na darček pre muža alebo priateľa. Štýlové hodinky

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vymyslieť vhodný a originálny darček, ktorý obdarovaného poteší – to je niekedy poriadna fuška, však? Nie preto, že by bol ten človek nevďačný, náročný, ale skôr je to v nás: chceme dotyčného maximálne potešiť, urobiť mu radosť, prekvapiť ho, aby mu darček naozaj sadol.
Možno si aj teraz lámete hlavu nad tým, čo kúpiť manželovi alebo priateľovi k najbližšiemu sviatku, či pod stromček.
Máme pre vás vynikajúci tip, ktorý ocení každý chlap. Štýlové hodinky. Poradíme, ako ich vyberať, aj konkrétne osvedčené značky.

 

Vyberte štýlové hodinky

Priznajme si to – ak rozmýšľate nad darčekom pre svojho milovaného manžela alebo priateľa, vždy chcete, aby to bolo niečo jedinečné. Niečo, s čím si vás zakaždým s úsmevom a príjemnou spomienkou spojí. Dobre viete, že také ponožky alebo tielko (aj keď sú nepochybne praktické), na toto stačiť nebudú. Veľmi dobre by v tomto prípade zafungovalo auto, ale keďže miesta pod stromčekom je málo, musíme pouvažovať o niečom v menšom 🙂 S približne rovnakým efektom.

Čo by ste povedali na nejaké športové pánske hodinky alebo hodinky s klasickým dizajnom?  Nie je to až taký zlý nápad, keď si uvedomíte, že hodinky sú pre väčšinu mužov jediným doplnkom, ktorý budú nosiť. Žiadne retiazky, náramky, prívesky, ale štýlové a kvalitné hodinky.
Preto je veľmi dôležité vybrať správne hodinky, ktoré by najviac mužovi vyhovovali a dotvárali jeho imidž. Hodinky dokážu vyšperkovať momentálny štýl a celkový outfit do dokonalosti.

 

Ako vybrať správne hodinky?

Hodinky vyberajte podľa toho, ako sa váš muž oblieka, resp. pri akej príležitosti by ich asi najviac využil a čo asi od nich očakáva.
Ak má rád športovo-elegantný štýl, ktorý sa hodí skoro všade, potom máme pre vás tip na značku Casio. Pánske hodinky Casio majú viac edícií, z ktorých je pomerne obľúbená EDIFICE.
Veľmi pekný a praktický je model Casio Edifice EF-540D-1AVEF, ktorý okrem toho, že má štýlové farebné prevedenie v čiernej a striebornej kombinácii, má aj chronograf s dodatočnými funkciami. Váš muž určite ocení minimálne luminiscenčné ručičky a dátum.

štýlové hodinky pre mužaPánske hodinky Casio Edifice s chronografom EF-540D-1AVEF
Rozmery: 45 x 51 x 12 mm

Ak manžel preferuje klasický štýl, s koženým remienkom aj k formálnemu oblečeniu, potom skúste hľadať v značke pánskych hodiniek Tissot. Ich modely s tradičnými koženými remienkami majú viac veľkostí a extra funkcií.
Napríklad ak hľadáte čo najjednoduchšie hodinky s výrazným číselníkom, dátumom a koženým remienkom, potom skúste popozerať v edícii Tissot Tradition.  Ale ak by to nestačilo, potom sú tu hodinky, ktoré okrem toho, že majú klasický dizajn s koženým remienkom, majú aj chronograf s extra funkciami (napr. stopky). Stačí si len trochu polistovať a také hodinky sa nájdu.

Ako vidíte, možností je viac. Aj pri takom jedinečnom darčeku ako sú hodinky.

ako zabaliť darčekyPrečítajte si tiež
Ako zabaliť darčeky ekologicky a originálne?

— PR článok —


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.