Fitshaker a svetoznáma fitneska Zuzka Light vás dostanú do formy!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Chcete schudnúť, zhodiť nadbytočné kilá, dostať sa do formy alebo mať lepšiu postavu a byť viac sexi? Nie, netreba tomu obetovať hodiny denne a prejsť na špeciálny stravovací režim.
Pri dobrom vedení stačí oveľa menej času. A my vám teraz ukážeme, ako sa to dá. Ukážeme, že to dokážete aj vy – hoci máte povedzme rodinu, deti, veľa povinností, prípadne toľko práce, že vám zostáva len trocha voľného času.
Vyskúšajte úplne nový program Intense with Zuzka Light – žiadne obrázky, popisy, ale videá špeciálne nakrútené pre slovenské a české Fit fanúšičky.
Zuzka predvedie účinné cviky a v jednom videu dáva tipy a rady: čo a ako cvičiť, čo jesť ap.

fitneska Zuzka Light

Kto je Zuzka Light?
Zuzka Light patrí k najinšpiratívnejším fitnes trénerkám na YouTube, kde má stovky miliónov fanúšikov. Je spoluzakladateľkou stránky Bodybuilding.com a zakladateľkou portálu ZuzkaLight.com.
Keď bola pred dvomi rokmi na Slovensku, spoznali sme naozaj príjemné mladé dievča, ktoré sa na nič nehrá. Zamakala na sebe a teraz učí byť fit ženy na celom svete. Jej krátke a vysoko efektívne videá s cvičeniami si pozrela už viac ako miliarda ľudí.
A pozor! Táto svetovo uznávaná fitnesska nakrútila teraz videá s cvičeniami exkluzívne pre Slovensko a Česko! „Zverejňujem tréningové videá už vyše desať rokov a za ten čas som zdokonalila svoj prístup,“ prezrádza.
V slovenčine jej vyšla kniha Fit za 15 minút denne.

 

Intense with Zuzka Light

Tento nový online cvičebný program s názvom Intense with Zuzka Light je špeciálne pre Slovensko a Česko. Po prvý raz v ňom Zuzka precvičuje vo svojom materskom jazyku, v češtine takže jej budete bez problémov rozumieť.
Zuzka nakrútila 6 cvičebných videí, ktoré sú zamerané na posilnenie celého tela. Od polovice septembra si s ňou môžete poriadne zamakať. Tréningy sú rozmanité, zábavné, intenzívne, náročné, ale naozaj funkčné pri formovaní ženských kriviek.

Túto spoluprácu sa podarilo vybaviť Fitshakeru, ktorý pôsobí na slovenskom a českom trhu už niekoľko rokov. Ako viete, je to veľmi obľúbené online fitko pre ženy, ktoré na svojom webe ponúka overený a účinný návod na schudnutie a formovanie postavy.
„Prostredníctvom videí pomáhame ženám s cvičením, so zdravším stravovaním, so vzdelávaním a motivujeme ich, aby na sebe neustále pracovali. Preto sme veľmi šťastní, že sa nám podarilo nadviazať spoluprácu práve so Zuzkou,“ hovorí Peter Švaral, zakladateľ portálu Fitshaker.sk

 

Ako prebieha cvičebný program?

Klikni si na Intense with Zuzka Light – dostaneš sa na stránku, kde je popísaný celý cvičebný program. Nižšie si môžete pozrieť krátke video, v ktorom sa vám Zuzka predstaví.
Na stránke nájdete všetky videá, ich názvy a čomu sú venované. Tiež sa dozviete, v čom vám Zuzka poradí – napríklad ako si efektívne nastaviť každodenný tréning, prečo nezhadzujete prebytočné kilá ak cvičíte každý deň, alebo kde robíte chybu, ak jete málo a predsa máte kilá navyše.

 

Koľko vás to bude stáť?

Samozrejme, nie je to zadarmo, ale členské na Fitshakeri vyjde naozaj za „pár babiek“. Presnejšie 7,90€ za mesiac a v tom máte vyše 110 hodín cvičebných videí v HD kvalite a každý týždeň nové videá v archíve. Ruku na srdce – koľko eur za mesiac miniete na hlúposti? Prípadne keď idete hoci len jediný raz do fitka, koľko zaplatíte? Tých 7,90€ je na celý mesiac. A potom už stačí byť len trpezlivý, nájsť si čas, možno pre niekoho donútiť sa, prekonať lenivosť…čo však pre toho, kto chce so sebou naozaj niečo urobiť, nie je žiadny problém, však? 🙂

cviky na brucho zuzka lightVyskúšajte tiež
Cviky na brucho. Stačí týchto 15 minút denne.

 

Videá v Intense with Zuzka Light

Aby sme vás navnadili, ponúkame krátky prehľad, čo jednotlivé videá obsahujú a ako vám pomôžu.
„Preferujem krátke intenzívne tréningy, ktoré aj mne pomohli so skutočnou transformáciou. Keď som mala 20 rokov, mala som celulitídu. Dnes je preč! Daj mi 15 minút denne a ja z teba „vyžmýkam“ poslednú kvapku energie,“ hovorí o programe Zuzka Light.

ikona postavaIntense 1 – Tvarujeme zadok a bruško

Na začiatok 5-minútová zahrievačka, ktorá otvorí aj každé ďalšie cvičenie.
V prvej časti samotného tréningu po zahrievačke vás čaká TABATA.  Jump-jacks so skokom do podrepu. Transformed jacks.
V druhej časti budete pracovať s fitloptou a činkou.
Treťou časťou je opäť TABATA a poslednou časťou je strečing.
Celkový čas: 50 minút aj s vysvetlivkami a ukážkami cvikov.

 

ikona cvikIntense 2 – Celotelovka s vlastnou váhou

5-minútová zahrievčka.
V prvej časti tréningu vás čaká 5 cvikov ako angličák naruby, výskok do výpadu s priťahovaním kolena k lakťu, či horolezec s klikom.
Druhou časťou je strečing.
Celkový čas: 53 minút aj s vysvetlivkami a ukážkami cvikov.

 

Intense 3 – Formujeme ramená, zadok a nohy

5-minútová zahrievčka.
V prvej časti tréningu vás čakajú 15 a 30 sekundové intervaly. Vystriedate 6 cvikov v 2 sériách. Napríklad kĺzavé výpady do strán s činkou v rukách, žaba – kĺzavé priťahovanie kolien k lakťom v planku alebo kĺzavý výpad vzad v podrepe.
Druhou časťou je strečing.
Celkový čas: 44 minút aj s vysvetlivkami a ukážkami cvikov.

 

ikona vyskokIntense 4 – MEGA intenzívna celotelovka s činkou a expanderom

5-minútová zahrievčka.
V prvej časti tréningu vás čakajú 15 a 45 sekundové intervaly. Pri všetkých cvikoch využijete jednu alebo obe činky a expander. Napríklad dvojité podrepy do strán, plank-jack, side-jack a priťahovanie činky k hrudníku, ale aj jumpjack drepy.
Druhou časťou je strečing.
Celkový čas: 44 minút aj s vysvetlivkami a ukážkami cvikov.

 

ikona postavaIntense 5 – Krásne stehná a zadoček

5-minútová zahrievčka.
V prvej časti tréningu vás čakajú 15 a 45 sekundové intervaly. Zuzka všetky 4 cviky vždy predvedie: criss-cross drep s výskokom, bočný plank so zdvíhaním nohy a presúvaním vpred a vzad, plank jack push up a špeciál na vnútorné stehná
Celkový čas: 44 minút aj s vysvetlivkami a ukážkami cvikov.

 

ikona cvikIntense 6 – Intervaly s vlastnou váhou

5-minútová zahrievčka.
V prvej časti tréningu vás čakajú 15 a 45 sekundové intervaly. Vystriedate 13 jednotlivých cvikov. Rovnako ako v predchádzajúcich tréningoch – 45 sekúnd sa budete snažiť o čo najviac opakovaní cviku. Nasledovať bude 15 sekundový oddych.
Cviky ako sed s opretím sa o stenu, santana push-up, archer squat, priťahovanie nohy k hrudníku a zdvih vzad.
Celkový čas: 44 minút aj s vysvetlivkami a ukážkami cvikov.

Intense with Zuzka Light

Takto v skratke vyzerá cvičebný program Intense with Zuzka Light – vyjde vás teda na 7,90€, čo je naozaj skvelá cena a stačí sa len stať členkou Fitshaker.sk.


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.