Užite si vianočnú atmosféru pri stromčeku v Auparku a urobte radosť deťom z domova

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Od 14. novembra do 20. decembra sa okrem rozžiareného stromčeka môžete v bratislavskom Auparku tešiť aj na skvelý program. Okrem jedinečnej súťaže o skutočne bezstarostné Vianoce, obľúbené nákupné centrum opäť spúšťa aj charitatívny projekt Stromček splnených prianí, kde môžete pomôcť spraviť krajšie Vianoce deťom z detského domova aj vy. Chýbať nebude ani stretnutie s Mikulášom či romantické jazdy v koči zapriahnutom koňmi po Sade Janka Kráľa.

Celý byt uprataný, krásne ozdobený, rozvoňaný vianočným pečivom a darčeky dávno nakúpené a zabalené. A to všetko úplne bez práce. Ak vám to znie ako ideálny začiatok sviatkov, rozhodne príďte do bratislavského Auparku. Vianočné obdobie sa už od 14. novembra začalo rozsvietením vianočného stromčeka a koncertom jednej z najobľúbenejších slovenských speváčok – Márie Čírovej.

Bezstarostné Vianoce tento rok môžete mať vďaka Auparku aj vy

Ak v období od 14. novembra do 20. decembra nakúpite v obchodnom centre Aupark Bratislava aspoň za 100 eur, môžete zažiť Vianoce bez starostí. Hlavnou cenou v rámci veľkej vianočnej súťaže Bezstarostné Vianoce je totiž voucher na sviatočné upratanie bytu alebo domu, nákupy so stylistom v hodnote 1000 Eur, vianočná bytová dekorácia a balíček vianočného pečiva. Stačí, ak si bločky za aspoň 100-eurový nákup v Auparku odložíte, vyplníte žreb a vhodíte ho do „urny“ na infopulte.

Okrem hlavného víťaza budú mať o niečo menej starostí tieto Vianoce aj ďalší dvaja súťažiaci – 2.cena sú totiž darčekové karty Aupark v celkovej hodnote 500 eur a 3.cena v hodnote 250 eur. „Dúfame, že takto aspoň zopár ľudí potešíme pokojnejšími Vianocami bez stresu a starostí. Koniec koncov, presne také sviatky si zrejme želá každý z nás,“ uvádza Veronika Košická, riaditeľka nákupného centra Aupark Bratislava.

Užite si vianočnú atmosféru pri stromčeku v Auparku

Darujte krásne Vianoce deťom z domova

Splniť želanie dieťaťu je pre mnohých ľudí jedna z najkrajších súčastí Vianoce. Aj tento rok bude preto Aupark Bratislava organizovať charitatívnu aktivitu Stromček splnených prianí. V rámci neho nájdete od 14. novembra pri infopulte obchodného centra stromček, na ktorom budú zavesené priania detí. Tentokrát pôjde o deti z detského doma v Petržalke – CPRD Röntgenova, v ktorom je v súčasnosti umiestnených viac ako 80 detí – od novorodencov až po vysokoškoláčky. Prianie spolu s darčekom pre dané dieťa je potrebné odovzdať na infopulte najneskôr do 20. decembra, aby sa darčeky stihli k deťom dostať včas. „Keďže majú v tomto centre umiestnené aj bábätká a deti v paliatívnej starostlivosti, rozhodli sme sa pre nich zorganizovať aj zbierku drogistického tovaru. Potrebujú najmä plienky, vlhčené utierky a krém proti zapareninám. Všetko to môžu naši návštevníci priniesť na infopult, takisto do 20. decembra,“ uzatvára Veronika Košická.

Pri nákupe nad 100 eur sa zapojíte do súťaže o Bezstarostné Vianoce

Pri nákupe nad 100 eur sa zapojíte do súťaže o Bezstarostné Vianoce.

Na čo ďalšie sa môžete tešiť?

Návštevníci bratislavského Auparku, ktorí nepotrebujú či nechcú darčeky nové, môžu využiť swapy, teda výmeny. V predvianočnom období sa budú v Aupark Bratislava organizovať dva: swap kníh a swap hračiek. Príjemný deň s deťmi môžete zažiť zasa 6. decembra, kedy aj do bratislavského Auparku zavíta Mikuláš. Vezmite teda svoje ratolesti a potešte sa v tento deň aj jazdou v koči ťahanom koňmi po Sade Janka Kráľa.

Nájdite si čas v tomto predvianočnom zhone a urobte radosť sebe i svojim blízkym. Spríjemnite si náročné dni milými aktivitami a službami nákupného centra Aupark Bratislava, ktoré dokonale navodia atmosféru Vianoc už teraz.

Teraz môžete splniť vianočné priania deťom z detského domova v Petržalke

Teraz môžete splniť vianočné priania deťom z detského domova v Petržalke

Užite si vianočnú atmosféru pri stromčeku v Auparku

 TS, foto: Aupark


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.