Začnite svoj deň s chutnými raňajkami bez starostí

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vstali ste z postele ľavou nohou a nestíhate si pripraviť nič chutné pod zub? Nezúfajte. Stále môžete zachrániť svoje ráno aj deň chutnými raňajkami z kuchýň reštaurácií McDonald’s, ktoré sa tešia až z troch noviniek v sortimente.
Už od začiatku mája nájdete v raňajkovej ponuke:

  • nové lievance s Pribináčekom
  • syrový Bagel Fresh Lučina
  • vajíčkový McMuffin Fresh.

Vďaka lokálnym dodávateľom sú čerstvosť a jedinečný chuťový zážitok zaručené.

 

Ako naštartovať deň?

Rána vedia mnohých z nás poriadne potrápiť. Ak patríte medzi skupinu ľudí, ktorí si pravidelne nastavujú viacero budíkov a z domu odchádzajú päť minút po plánovanom odchode,  k ranným vtáčatám vás asi nikto prirovnávať nebude. To však nie je dôvod na to, aby ste nezačali deň tak, ako sa patrí. Zachráňte svoje ráno chutnými a poctivými raňajkami, ktoré vám dodajú energiu na celé doobedie.
Že nestíhate? Recept je naozaj rýchly a jednoduchý – zastavte sa v najbližšej reštaurácii McDonald’s, ktorá vám ponúka raňajky vyrobené z čerstvých ingrediencií od lokálnych dodávateľov.

začnite deň s chutnými raňajkami

 

Oslaďte si život lievancami

Najvýraznejšou novinkou v ponuke, ktorá poteší najmä milovníkov sladkých raňajok, sú lievance. Tie chuťovo dopĺňa nielen poleva, ale aj obľúbený jogurt Pribináček od českého dodávateľa Savencia F&D.

Okrem sladkého zážitku vám táto novinka v sortimente pripomenie aj nezameniteľnú chuť detstva. Lahodný krém z čerstvého tvarohu a smotany sa totiž už 70 rokov vyrába tým istým spôsobom – len z tých najlepších surovín pochádzajúcich z čistej prírody Posázaví v Českej republike. Lievance sa tak po niekoľkých rokoch vracajú späť  s lokálnou chuťou, ktorú si jednoducho zamilujete.

Lievance začnite deň s chutnými raňajkami

 

Začnite ráno s úsmevom…a bagelom

Čo vám ráno vyčaruje ten najväčší úsmev široko-ďaleko? No predsa „sýýýr“!
Nie nadarmo vám vaši priatelia toto zázračné slovíčko tak často spomínajú pri fotení. Ak ste fanúšikom syrových raňajok, určite vám ráno spríjemní nový, chutný bagel s plátkami čedaru, paradajkou a rukolou, ktorý je doplnený aj o lokálnu chuť čerstvého syra Lučina, opäť od českého dodávateľa Savencia F&D. Ten odoberá mlieko výlučne od českých férových farmárov. Vnímajte pokojne aj každý deň chuť tejto rannej porcie, ktorá je znásobená šťavnatou paradajkou od slovenského dodávateľa Slovatys.

bagel začnite deň s chutnými raňajkami

 

Načerpajte „supersilu“ s vajíčkom

Vajíčka sú zázrakom prírody. Niektorí špecialisti na stravu ich dokonca označujú ako „superpotravinu“, ktorá má pri regulovanej konzumácii skutočne priaznivé účinky na ľudský organizmus. Vajíčkový pokrm na raňajky vám tak môže jednoducho zabezpečiť „supersilu“ do ďalších hodín. Prekvapte svoje chuťové poháriky volským okom s čedarom v anglickom muffine, ktorý je po novom doplnený o čerstvú a šťavnatú rukolu.

Vajickovy McMuffin začnite deň s chutnými raňajkami

Vedeli ste, že všetky čerstvé vajcia v obľúbenom raňajkovom menu McDonald’s sú z podstielkového chovu od spoločnosti Babičkin dvor Veľký Krtíš? Tá do slovenských reštaurácií McDonald’s dodáva 1,6 milióna vajíčok ročne (údaj za rok 2021).
Čerstvé vajíčka následne McDonald’s skladuje v chladničke a do kuchyne ich prenáša až tesne pred prípravou objednávky raňajok. Vajíčka zamestnanci rozklepávajú bezprostredne pred použitím na grile, ktorého plocha je natretá čerstvým maslom.
Aj vďaka tomu sú raňajky v McDonald’s veľmi chutné a obľúbené medzi Slovákmi.

začnite deň s chutnými raňajkami

— PR článok —
Foto: McDonald´s


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.