Aby vaše deti spali ako v oblakoch

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vieme, aké ťažké je niekedy prinútiť deti, aby si šli ľahnúť. Cez deň sa často nudia, no večer sa rozbehne kolotoč hier, ktorý nedokážeme zastaviť. Chce to správnu motiváciu! Navlečte na detské periny obliečky s nádhernou potlačou, ktoré rozmaznajú citlivú detskú pokožku a úspech je zaručený. Nielen deti, aj dospelí sa z nich môžu tešiť.

 

Obliečky dotvárajú štýl detskej izby

Nielen závesy a koberce, ale aj taký detail, ako sú detské obliečky, dokážu s izbou vašej ratolesti spraviť divy. Všetko je o farbách a vzoroch. Majú moc pohrať sa s náladou, no i so štýlovým vyznením izby. Preto je dôležité vyberať s vkusom. Objavujú sa na stenách detskej izby lesné zvieratká či obľúbení rozprávkoví hrdinovia vašich detí?

Pridajte k nim kamarátov v podobe potlače na obliečkach. Ak máte radšej neutrálne a nadčasové motívy, môžete sa spoľahnúť na pruhy, hviezdičky či bodky, prípadne jednofarebné prevedenia posteľných obliečok. Ide len o to, aby sa posteľné textílie páčili vašim deťom a zároveň ladili s textíliami a farbami v detskej izbe.

Nemej dôležité je, aby boli príjemné na dotyk a vytvorili deťom pocit bezpečia. Ak radi podporujete slovenských výrobcov, spoľahnite sa na kvalitné slovenské obliečky s dlhoročnou tradíciou výroby, ktoré sú dostupné v mnohých materiálových vyhotoveniach – bavlnené, krepové, damaškové, flanelové alebo saténové, a tak si viete vybrať vhodný materiál pre každé ročné obdobie, do tradične aj luxusne vybavených priestorov.

aby vaše deti spali ako v oblakoch

 

Pestrý svet detských obliečok

Detské obliečky nemusia byť potlačené len farebnými obrázkami z detského sveta (zvieratkami, autíčkami, princezničkami), ale aj digitálnou potlačou s verne zobrazenými zvieratami. Môže ísť o kone, levy, obľúbené mačky a psy či podmorský svet. Nechajte rozhodnúť priamo vaše deti a do postele ich to bude ťahať oveľa viac.

Aj taká maličkosť, ako je veselá potlač, môže v okamihu rozprúdiť fantáziu maličkých a preniesť ich do ríše hier. A napokon môžu sladko zaspať. Obľúbené sú obojstranné obliečky a vo vianočnom období vianočné obliečky, ktoré vnesú do miestnosti sviatočnú atmosféru.

Nájdite vhodný rozmer pre paplón a vankúšik vášho dieťatka a majte radosť zakaždým, keď sa na moderné detské obliečky pozriete. Mimochodom, vždy je dobré mať z tohto druhu obliečok pár kusov naviac. Vieme, aké časté sú nehody v posteli a že pravidelne treba brať čisté posteľné obliečky napríklad aj do škôlky.

potraviny pre lepší spánokPrečítajte si tiež
Potraviny pre lepší spánok. Viete, čo večer jesť a čo nie?

 

A čo drobci, ktorí ešte nedokážu rozprávať?

Iba kvalitný detský vankúš a paplón do postieľky nestačí. Chce to ešte množstvo maličkostí, ktoré sa postarajú o hygienický a komfortný spánok. V prvom rade potrebujete do postieľky prvotriedny matrac, nepremokavý chránič matraca, napínaciu plachtu vo vhodnom rozmere a k detskému paplónu a vankúšu aspoň 2 – 3 kusy detských obliečok.

Ak je postieľka opatrená mantinelom, zlaďte k nemu farby a motívy obliečok. Vytvoríte tak nádherné hniezdo na spanie pre vaše bábätko či batoľa. Vďaka moderným technológiám výroby máte istotu, že budú vaše deti spať v perinách s antialergickou či antistresovou úpravou v kvalite, ktorá rozmazná krehké detské telíčko i pokožku a prinesie vašim drobčekom spánok ako v oblakoch.

Foto: unsplash.com, acko.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.