Ako odstrániť toxíny, ktoré vám v živote spôsobujú nemalé problémy

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nielen stres a úzkosť dokážu v našom živote narobiť veľa zmätku. Vo veľkej miere sú to práve toxíny, škodlivé látky, ktoré po usadení v tele z jedla spôsobujú vznik niektorých vážnych ochorení. Aby ste sa im vyhli a v tejto náročnej dobe naďalej dlhodobo a bez problémov fungovali, mali by ste sa ich čo najskôr  zbaviť. Ako je to najjednoduchšie, to si povieme v našom článku!

 

Detoxikačná kúra vám pomôže

Ako však pochopiť a prísť na to, že telo je potrebné vyčistiť?
Zamerajte sa na tieto príznaky:

  • Únava a podráždenosť
  • Bolesti hlavy
  • Poruchy spánku
  • Zmena stolice
  • Časté prechladnutia
  • Alergické reakcie
  • Opuchy
  • Plynatosť
  • Suchá a nezdravá pokožka.

Ak máte viac ako tri z týchto príznakov, je čas očistiť sa a detoxikovať, v čom vám celkom iste veľmi dobre pomôže napríklad aj zdravá Chlorella.

Chlorella je biogénne imunostimulačné liečivo a tiež prírodné antibiotikum, ktoré bojuje proti infekčným, bakteriálnym a iným chorobám. Imunostimulačné vlastnosti Chlorelly pomáhajú tiež obnoviť, udržiavať a zvyšovať vrodenú imunitu osoby a zbaviť telo od škodlivých toxínov.

chlorela a toxíny

 

Ako odstrániť toxíny z tela?

Najprv musíte dva týždne pred čistením určiť zdroj toxínov a zastaviť ich vstup do tela. Pozrite sa na svoju každodennú stravu a nezdravé nápoje a jedlá, ktoré obsahujú farbivá, konzervačné látky, veľa cukru a iné. Začnite správne jesť.

Pohybujte sa vždy, keď je to možné – vaše telo sa zobudí a začne proces čistenia zvnútra. Pri zdravej fyzickej námahe a aktívnom životnom štýle je možné vo významnom množstve odstrániť toxíny spolu s potom. Aby bola ale táto činnosť pre vás aj príjemná, obujte si vždy pohodlné dámske tenisky.

Pred začatím čistenia tela každý deň zvyšujte aj množstvo čistej vody. To uľahčí proces a pomôže odstrániť toxíny.
Nalaďte sa pozitívne! Stres a zlá nálada nepomohli dosiahnuť dobré stabilné výsledky nikomu.

 

Postarajte sa o pečeň

Veľmi významným orgánom v našom tele je práve pečeň (tu je napr. 27 druhov zeleniny, ktoré ju udržiavajú zdravú). Je najväčšou žľazou tela. Spravidla sa najčastejšie hovorí o pečeni v súvislosti s tráviacim systémom, hrá však obrovskú úlohu aj pri udržiavaní metabolizmu a toxíny sa v nej neutralizujú. Takéto zapojenie pečene do rôznych procesov vyskytujúcich sa v tele vysvetľuje veľkú pozornosť, ktorá sa zvyčajne venuje udržiavaniu jej zdravia.

Veľmi dobrým pomocníkom v tomto smere je napríklad prospešný Pestrec mariánsky, ktorý by mal byť neodmysliteľnou súčasťou vašej detoxikačnej kúry.

Na nič z nášho zoznamu nezabudnite a uvidíte, že výsledky budú ohromujúce a príjemné pocity prekvapujúce.

— PR článok —
Foto:  Unsplash.com, Pixabay.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.