Buďte elegánmi v každej situácii

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ženy vedia najlepšie posúdiť, ako muž vyzerá aj podľa jeho oblečenia a štýlu. Vieme, čo sa nám na chlapoch páči a niektoré z nás radíme mužom, čo a ako si obliecť, aby boli príťažliví. Nenadarmo sa hovorí, že šaty robia človeka, platí to aj v prípade pánskeho oblečenia.

 

Verná spoločníčka mnohých mužov

Dávno už pominuli časy, kedy pánska košeľa bola belostná, s vysokým a pevným naškrobeným golierom. Dnešné pánske košele majú pomerne uvoľnený štýlový charakter. V kombinácii s ostatným doplnkami pánskej módy, akými je aj obuv, poskytujú mužom veľa zaujímavých možností na rozvíjanie individuálneho štýlu obliekania.

Každá pánska košeľa má svoje čaro, ak si viete vybrať tú správnu.  Mnoho mužov nosí košeľu na neformálne udalosti a v tomto prípade je výber veľmi široký, môžete prakticky siahnuť po akomkoľvek vzore košele.

 

Pánske košele verzus súčasnosť

Dnešní muži sa čoraz viac stotožňujú s nosením košele, a to v mnohých prípadoch aj každodenne. Ak patríte aj vy medzi nich, mali by ste vedieť určité základné pravidlá, ako sa pánska košeľa nosí, aby ste nespôsobili faux pas.

Najdôležitejším a prvoradým prvkom pri výbere košele je správny strih. Ak ste šťastlivcami so štíhlou postavou, tak pánske slim fit košele budú pre vás ako stvorené. Pri skúšaní košieľ treba dbať na to, aby mala košeľa určitú vôľu, ale na druhej strane sa nemôžete v košeli topiť.
Základ je, aby vám košeľa padla v ramenách. Majte na mysli, že niekedy budete v nej celý deň, a preto je veľmi dôležité, aby ste sa cítili čo najpohodlnejšie.

ako nájsť dokonalé pánske riflePrečítajte si tiež
Ako nájsť dokonalé pánske rifle? Poradíme veľkosť, strih aj farby.

— PR článok —
Foto: kiuikson / Shutterstock.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.