Chrumkavé hranolčeky McCain podľa najnovších kulinárskych trendov

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kto by ich nemiloval? Chrumkavé, voňavé, zlatožlté hranolčeky s vynikajúcou zemiakovou chuťou. Aj vám sa už zbiehajú slinky v ústach? 🙂
Reč je o hranolčekoch McCain, ktoré ako prvé priniesli na slovenský trh mrazené hranolčeky do rúry. A teraz môžete vyskúšať niečo nové! Dve chrumkavé novinky McCain vytvorené podľa najnovších kulinárskych trendov: široké hranolčeky Steakhouse Frites a hranolčeky s chrumkavou šupkou Bistro Style! Pre tú najlepšiu chuť a výnimočný zážitok na tanieri. Info nájdete na ich stránke www.mccain.sk, ale my vám samozrejme prezradíme viac 🙂

Hranolčeky pre každú príležitosť
hranolčeky McCainVedeli ste, že spoločnosť McCain založila a stále ju riadi rodina McCainovcov? Z kanadského mesta Florenceville sa hranolčeky rozšírili do celého sveta a nie je tajomstvom, že každý tretí hranolček skonzumovaný vo svete je práve McCain hranolček. A práve kvôli skvelej chuti a prvotriednej kvalite získali McCain hranolčeky pečať a diplom Zdravo a chutne a päť ocenení Slovak Superbrands.
McCain má prichystané hranolčeky, mrazené zemiakové produkty a pochúťky pre každého a na všetky príležitosti. Stačí si len vybrať a ochutnať.

 

Steakhouse Frites chutia najlepšie s dobrými priateľmi

McCain Steakhouse Frites 650gPriatelia, pohoda, k tomu chutné jedlo a zážitky na celý život.
Súčasným trendom sú nové kulinárske pôžitkárske objavy a mnohí z nás skúšajú s priateľmi spoločné kuchtenie a ochutnávanie nových jedál.
Čo tak niečo nové zo sveta hranolčekov? Pripravte si s priateľmi ochutnávku nových Steakhouse Frites od McCain! Široké steakové hranolčeky sú lahôdka – extra chrumkavé na povrchu a plné skvelej zemiakovej chuti vo vnútri. K tomu výborné dipy a omáčky a nový chutný zážitok je na svete: len tak jesť prstami, tráviť spolu čas a užívať si skvelé chvíle.
Steakhouse Frites od McCain sú naladené na vašu vlnu a určite zapadnú do partie medzi vašich priateľov!

Príprava
Hranolčeky Steakhouse Frites iba vysypte rovnomerne na plech a bez pridania oleja pečte v rúre 20 minút podľa návodu na obale.

Steakhouse Frites od McCain: 1,99 € / 650g

 

Výnimočné hranolčeky Bistro Style

McCain Bistro Style 650gPre všetkých, ktorí majú radi jedinečné zážitky a radi prekvapujú seba alebo druhých, pripravila značka McCain hranolčeky Bistro Style s plnou zemiakovou chuťou a extra chrumkavou šupkou. Nezáleží na tom, či chcete odmeniť seba alebo svojich blízkych, hranolčeky Bistro Style inšpirované najnovšími kulinárskymi trendmi vyčarujú tú správnu a výnimočnú chvíľu, pri ktorej si prídu na svoje chuťového poháriky každého pôžitkára. Hranolčeky Bistro Style od McCain sú chrumkavým zážitkom, ktorý premení aj všedný okamih na jedinečný.

Príprava
Hranolčeky Bistro Style stačí vysypať na plech a bez pridania oleja piecť v rúre 20 minút podľa návodu na obale.

Bistro Style od McCain: 1,99 € / 650g

 Ďalšie ich výrobky, dobré nápady a samozrejme McCain recepty – ako kuracie šašliky v medovej marináde, syrový dip s bazalkou, či lososový wrap – nájdete na www.mccain.sk. sendvič s hranolkami

Poznáte McCain? 

Rodinný podnik McCain Foods Ltd bol založený v roku 1956 v meste Florenceville/N.B. Tým začala svoju cestu okolo sveta skvelá myšlienka, ktorá už čoskoro nadchla ľudí všetkých vekových kategórií: mrazené hranolčeky pripravované v rúre na pečenie! Dnes má spoločnosť McCain viac ako 20 000 kvalifikovaných zamestnancov v 160 krajinách. Popri už všeobecne známych a obľúbených zemiakových výrobkoch sa dostali do ponuky aj výrobky pre rýchle občerstvenie a rôzne predjedlá. Od roku 1996 sú produkty McCain súčasťou aj slovenských domácností. Spoločnosť zásobuje kvalitnými zemiakovými výrobkami konečných spotrebiteľov a obchodných partnerov v gastronómii.

domáca majonéza a tatárska omáčkaVyskúšajte tiež
Domáca majonéza a tatarská omáčka. 2 skvelé recepty.

— PR článok —
Foto: McCain


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.