Čierne klamstvá. Dráždivý erotický príbeh

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Upísala mu dušu už pri prvom bozku. To však nemala robiť…A predovšetkým, nerozohrávajte riskantnú hru na dve strany. Nikdy neviete, ako to vypáli a či vás to úplne nezničí.

Ak si myslíte, že ste podobný príbeh čítali, mýlite sa. Ani zďaleka v ňom nejde o neveru.
Čierne klamstvá vás prekvapia, pohltia, rozpália. Je to pikantný príbeh o žene a dvoch mužoch. O tom, keď klamete, kradnete a podvádzate kvôli milovanému…

Čierne klamstvá

Upísala mu dušu už pri prvom bozku. To však nemala robiť…

Miliardár a počítačový génius Brant vystriedal stovky žien, milenky si uňho doslova podávali kľučku. Žiadnu však nikdy nemiloval, až kým ju nestretol…
Layana je kráska s miliónmi na konte. Vyrástla obklopená luxusom a hoci životným štýlom svojich rodičov pohŕda, dostala sa na rovnakú cestu snobského stereotypu. Až kým nestretla jeho, pretože jej obrátil život naruby…

Vášnivé stretnutia Branta a Lyany sú plné pikantného sexu a postupne prerastú do lásky. Brant čoskoro Layanu prekvapí ponukou na sobáš a hoci ho ľúbi, dokonca v myšlienkach už neraz plánovala ich spoločnú budúcnosť, ponuku odmietne.
Brant totiž skrýva temné tajomstvo. Tajomstvo, ktoré by mohlo ohroziť nielen jeho vzťah a budúcnosť s Lyanou, ale aj všetko, čo doteraz v živote vybudoval. Lyana zanedlho odkryje Brantovu masku a príde o všetko, čomu doteraz verila…

A vtedy do jej života vstupuje Lee, presný opak uhladeného boháča. Bezstarostný, občas hrubý a nesmierne sexi. Lee nestojí o nežnosti, je drsný a v posteli dokáže divy. S Lyanou tvoria dokonalú bytosť a ona rozohráva nebezpečnú hru.
Miluje dvoch mužov, spáva s dvoma mužmi.
Môže však dúfať v budúcnosť s mužom, ktorého miluje, a zároveň získať aj toho, po ktorom túži?

Čierne klamstvá

Spávam s dvoma mužmi. Súďte ma!

Autorka Allesandra Torre sa pravidelne umiestňuje na najvyšších priečkach rebríčkov bestsellerov erotickej beletrie.

Vlani vydala knihu Dievča zo 6E, ktorú vychválili čitatelia i kritika a označili ju za novú E.L.James. Jej romány však vzbudzujú oveľa viac diskusií ako Päťdesiat odtieňov sivej.

Niektoré internetové kníhkupectvá ju dokonca cenzurujú – odmietajú promovať jej knihy, pretože majú údajne príliš pikantné, sexuálne a odvážne obálky. Torre na to reaguje, že obálku možno vymeniť, príbeh však nie.


Zdielať

About Author

Milan Buno

Vyše 20 rokov píšem texty a články. Vymýšľam slogany a pripravujem zadania na webstránky. Robil som moderátora v Slovenskom rozhlase, Twiste a Rádiu Okey. Redaktora v Slovenskej televízii. Písal som pre SME, Hospodárske noviny a časopisy ako Markíza, Zdravie, Život ai.

Leave A Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.