Čím obdarovať svojich blízkych na Valentína?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sviatok svätého Valentína sa blíži míľovými krokmi a väčšina mužov premýšľa o tom, ako dať svojim milovaným a blízkym najavo, že im na nich záleží. Čím prekvapiť matku, partnerku či dcéru štrnásteho februára?

 

Darček pre matku

Krásne kvety potešia vždy. Či sa rozhodnete darovať svojej matke flower box, alebo klasickú kyticu, spolu s kusom prírody jej darujete aj kus pozitívnej energie. Kytica v tvare gule, pologule, mesiaca či vejára zaujme na prvý pohľad. Pokiaľ je vaša matka romanticky založená, zvoliť môžete aj kaskádový typ kytice, z ktorej kvety padajú ako vodopád smerom dole. A môžete ju nechať dozdobiť aj pierkami, stuhami, čipkami, perličkami či visiacou trávou.

Pokiaľ sa rozhodnete pre flower box, ten je obzvlášť zaujímavý, ak je previazaný veľkou dekoratívnou mašľou. V priehľadnom boxe pôsobia impozantne nielen krásne ruže či gerbery, ale aj iné rezané kvety, ktoré je možné umiestniť tiež do ozdobných košov alebo do keramiky.

 

Darček pre partnerku

Nosí vaša polovička slnečné okuliare? Dôležitou súčasťou slnečných okuliarov sú rámy, no ešte dôležitejšie sú sklá. Sklá musia spĺňať dve základné funkcie – pohlcovať svetlo a zároveň blokovať prechod ultrafialového žiarenia do očí. Čo sa rámov týka, vyberať môžete z dvoch základných tvarov – hranaté a okrúhle. Ak má vaša láska oválnu alebo okrúhlu tvár, v tomto prípade sú pre ňu hranaté slnečné okuliare to pravé orechové.

Súčasný trh ponúka tieto typy v rôznych veľkostiach. Od malých, až po nadrozmerné. A okrúhle slnečné okuliare skvelo padnú dámam s hranatou tvárou – úžasne dokážu zjemniť ostré črty. Máloktorý módny doplnok sa môže pochváliť tým, že okrem vytvárania imidžu je vhodný aj na ochranu zdravia, preto darček v podobe kvalitných slnečných okuliarov zrejme väčšinu žien poteší. Pokiaľ chcete, aby slnečné okuliare na vašej milovanej pôsobili výrazne, zvoľte hrubé rámy. Keď zvolíte slnečné okuliare s tenkými rámami, tie budú pôsobiť skôr nenápadne.

koláčik pre šťastie receptPrečítajte si tiež
Koláčik pre šťastie. Recept na vlastnoručný darček.

 

Darček pre dcéru

Čo sa mladých dievčat týka, len máloktorá sa nerada parádi. Preto nemôžete urobiť chybu, keď sa rozhodnete dcére na Valentína kúpiť oblečenie. Najpohodlnejšie dievčenské šaty sú na zips, alebo na iný typ zapínania. Praktické sú najmä tie, ktoré majú aj vrecká a dobrú priedušnosť, aby malej slečne dopriali pohodlie aj pri pohybe. Najvhodnejšími materiálmi sú prírodné materiály – bavlna a úplet. A v tomto ročnom období voľte šaty aj dostatočne teplé.

Či chcete svojej dcére kúpiť oblečenie na každodenné nosenie, alebo šaty na špeciálne udalosti, svoju pozornosť pri výbere zamerajte nielen na dizajn, ale aj na kvalitu. Dnes sú k dispozícii kvalitné detské odevy za rozumnú cenu pre všetky vekové kategórie detí – od predškolákov, cez školákov, až po teenagerov.

— PR článok —
Foto: Dreamstime.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.