Chcete pri nákupe ušetriť? Využite Dni dopravy zdarma

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Riešite už pomaličky Vianoce? Alebo častejšie nakupujete na internete a vaším najväčším strašiakom sú privysoké ceny dopravy? Nie ste v tom sami, niekedy sa doprava kúpeného tovaru predraží, hoci stále je tam viacero výhod – nákup z pohodlia domova, porovannie cien, recenzie ap. No cena za dopravu je jedna z najdôležitejších vecí, ktorú riešime pri online nákupe a často si vtedy povieme, že objednávať zlacnený tovar sa nakoniec vlastne ani neoplatí. Tento problém je však už minulosťou. Minimálne niekoľko dní v roku, kedy môžeme aj online nakupovať bez poštovného. Sú to Dni dopravy zdarma. Využite ich, oplatia sa!

 

ikona auto dopravaAko ušetriť peniaze?

Možností, ako si ušetriť pri nákupe spotrebného tovaru, dnes poznáme niekoľko. Pravidelne sa tešíme na sezónne výpredaje, radi využívame zľavové kupóny a netrpezlivo čakáme na najbližší Black Friday.
Niekedy však stačí málo. Za narodeninové či vianočné darčeky zaplatíme menej už vtedy, keď dostaneme možnosť mať poštovné zdarma. Veľká skupina nakupujúcich na internete sa dokonca rozhoduje podľa sumy za dopravu, prípadne ak je úplne zadarmo.
Pre veľký úspech sa preto vracajú Dni dopravy zdarma, počas ktorých si opäť môžete pri svojich nákupoch ušetriť desiatky až stovky eur.

 

ikona auto dopravaPrečo sa oplatí počkať na Dni dopravy zdarma?

Už teda žiadne kompromisy ani naháňanie známych, aby si s vami niečo objednali a o poštovné sa podelili. Poznáte to? 🙂
Minulý rok sa do akcie Dni dopravy zadarma zapojilo 489 obchodov, ktoré svojim zákazníkom – a teda aj vám – spolu ušetrili viac ako 270 000 €.
Ak teda máte aj tento rok zaostrené na konkrétny kúsok oblečenia, značkovú kozmetiku či najnovšiu elektroniku, využite tri magické dni. Od 13.11. do 15.11.2018.  Iba tri dni, počas ktorých sa však oplatí nakupovať na internete!

Dni dopravy zdarma

Doprava zadarmo sa však bude týkať aj iných druhov tovaru. Doručiť bezplatne až domov si môžete nechať napríklad lieky, detský sortiment, knihy, záhradné doplnky a veľa ďalšieho. Skrátka, nech sú vaše aktuálne potreby akékoľvek, na jednom zo zapojených webov to určite nájdete. Ako každý rok aj tentoraz celú akciu zastrešuje portál Heureka.sk.

O tom, že na online nakupovanie sme si všetci dávno zvykli, svedčí aj z roka na rok väčší záujem o podobné akcie zo strany samotných predajcov. Pridať sa môže akýkoľvek seriózny e-shop, ktorý disponuje bezpečnostným HTTPS protokolom.
Ide potom o win-win situáciu, kedy z nakupovania ťažia obe strany. Zákazník sa môže spoľahnúť na bezpečnosť nákupu prostredníctvom overených webstránok, a zároveň ušetrí, pretože zaplatí len cenu tovaru. Obchodníci sa zasa vďaka väčšiemu množstvu objednávok tešia z vyšších tržieb.

 

ikona auto dopravaDoprava zadarmo s webom Vašekupóny.sk

vaše kupóny logoAle dá sa ísť ešte ďalej a znásobiť túto skvelú príležitosť. Veď nechceli by ste ušetriť ešte viac? 🙂
Ak vás teda láka predstava naozaj výhodných nákupov, máme ďalší tip. S portálom Vašekupóny.sk totiž šetríte celý rok. Presvedčí vás o tom kategória Doprava zadarmo, ktorá obsahuje špeciálne ponuky vybraných predajcov. Stačí získať zľavový kód a uplatniť ho pri nákupe v konkrétnom e-shope. A výber je naozaj bohatý – detské vec, elektronika, hodinky, oblečenie, drogéria, ale aj nábytok, vybavenie pre autá, či zdravie. Stačí si preklikať a šetriť.

— PR článok —

 


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.