Relaxujte a urobte si domáci wellness

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dokonalý vzhľad a príjemné vyžarovanie si môžete získať viacerými spôsobmi. Napísali sa o tom tony kníh, článkov, a my pridávame zopár overených tipov.
Predovšetkým, zdravá životospráva primeraný životný štýl sú asi najvhodnejšie riešenia. Na tom sa zhodneme a kto skúsil, vie, že to naozaj pomáha!
Využiť môžeme aj ponuku rôznych wellness štúdií a prenechať starostlivosť o naše telo na iných. Na odborníkov so skúsenosťami.

 

Zázračný peeling

Môžeme však aj ušetriť nemalé financie, ak sa rozhodneme, že si podobné wellness štúdio urobíme svojpomocne a doma. Nie je to nič zložité a často postačia veci, ktoré mávate bežne po ruke.
Začnite napríklad výborným prípravkom určeným na starostlivosť o vašu pokožku. Peeling na tvár je ideálnym spôsobom, ako dodať pleti ten správny efekt. Zrnká piesku z Mŕtveho mora zmiešané so soľou a minerálmi z Mŕtveho mora odstraňujú nečistoty, mastnotu a odumreté bunky z tváre i tela.
Vaša pleť je dokonale očistená, zregenerovaná, vďaka čomu je hladšia a jemnejšia. Ak aplikujete masku minimálne jedenkrát týždenne, účinok sa určite dostaví.

 domáci wellness

Wellness v BIO kvalite

Svet reklám dnes nepozná hranice a často umelo pôsobiace modelky zaručujú klamlivý efekt propagovaného produktu. Iba s cieľom jeho vysokého predaja. Ale na to ste už asi prišli aj samé…hoci nie vždy dokážete odolať, však?

Určite môžete siahnuť po overených kozmetických značkách, ktorých výrobky majú naozaj prírodné účinky a vyznačujú sa vysokou kvalitou.
Saloos kozmetika je česká značka kvalitnej BIO kozmetiky. To znamená, že produkty tejto spoločnosti sú bez chemických prísad, syntetickej parfumácie, farbív a konzervantov.
Ak patríte medzi zástancov, či priaznivcov takejto kozmetiky, určite si tieto produkty zamilujete, keď uvidíte ich účinok na svojej pokožke.

 

Žiarivý úsmev

Pokožka na tvári, rukách, krásne nohy, ošetrené nechty, nádherné vlasy… to všetko už máte. Nezabúdajte však ani na oslnivý úsmev, ktorý vie roztápať ľady, očariť mužov a nakloniť si ženy. Aj tu máme pre vás jeden tip.
Bielenie zubov je pre niekoho prirodzené, iný ho nepotrebuje a ďalší ho považuje za nevyhnutné, aby jeho zuby vyzerali naozaj neodolateľne.
V domácom prostredí si bielenie zubov urobíte jednoducho a sami. Bieliace sady s obsahom pásikov na bielenie zubov predstavujú osvedčený, účinný a veľmi ľahký spôsob.

Tak. A takýto žiarivý úsmev, odpočinutá tvár a pleť sú výsledkom práve zvoleného domáceho wellness 🙂

— PR správa —


Zdielať

About Author

Leave A Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.