Doprajte svojej kuchyni moderný šat. Aké motívy sklenených zásten existujú?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kuchynské zásteny sú tým najmodernejším, čo môžete vašej kuchyni dopriať. Aké typy sú na trhu a ktorý bude dokonalý pre vašu kuchyňu?
Ak hľadáte prvok, ktorý vašu kuchyňu povznesie na novú úroveň, stavte na sklenené kuchynské zásteny, ktoré môžete mať hneď vo viacerých prevedeniach. Či už stavíte na klasické RAL farby alebo lakované sklá, prípadne ultramodernú fotopotlač, je na vás.

sklenené zásteny v kuchyni

 

Sklenené kuchynské zásteny sú hitom

Asi pre každého je kuchyňa mimoriadne dôležitou miestnosťou, kde sa stretáva celá rodina. Nesmie chýbať kuchynská linka, spotrebiče, no aj nábytok či doplnky, ktoré dotvoria celý ráz priestoru. Určite ste si v ponuke kuchynských štúdií všimli moderné sklenené zásteny, ktoré sa môžu nachádzať za kuchynskou linkou alebo len za jej časťou – napríklad za sporákom.
Prečo sú také obľúbené? Nielen, že vyzerajú mimoriadne efektne, sú cenovo dostupné, dokážu priestoru dodať ten správny šmrnc, sú odolné a veľmi ľahko sa udržiavajú v čistote.

sklenené zásteny v kuchyni

 

Bezúdržbové riešenie na dosah

Ak stavíte na sklenené kuchynské zásteny, môžete si byť istí, že si zariaďujete kuchyňu naozaj prakticky. Tým, že sklo nemá žiadne medzery, škáry alebo póry, špina a nečistota sa na povrchu neudrží. Zabudnite aj na plesne alebo iné baktérie – viac vašu kuchyňu okupovať nebudú. Ak sa povie funkčnosť a estetika – pri sklenených kuchynských zástenách platí toto spojenie niekoľkonásobne.

Ste presvedčení, že ich chcete mať aj vo vašej kuchyni?
Sklenárstvo Sklofix je pripravené vyrobiť vám sklenené kuchynské zásteny na mieru. Klasické aj atypické veľkosti – nič nie je problém. Jedinečné sklenené zásteny vám dlhoroční odborníci vyrobia aj v nadrozmerných variantoch. Informujte sa o možnostiach a kochajte sa kuchyňou, ktorá bude dokonalým odrazom vášho vkusu.

sklenené zásteny v kuchyni

 

Skonzultujte váš výber s profesionálmi

Či už ste si vybrali RAL farby, lakované sklá alebo fotopotlač, zverte svoj nápad a predstavu do rúk špecialistov zo Sklenárstva Sklofix, ktorí sa sklu venujú už niekoľko desaťročí, pravidelne inovujú svoje tri prevádzky a majú s výrobou sklenených produktov bohaté skúsenosti. Kvalitné technológie sú zárukou toho, že vami vybraná zástena sa rokmi nijako nezmení – nevybledne ani sa nepoškodí.

zdravá kuchyňa aká soľ škodíPrečítajte si tiež
Zdravá kuchyňa a domácnosť.

— PR článok —
Foto: Sklofix


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.