Doprajte si aktívny odpočinok a vyberte sa na hory

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Stres a únava vplývajú na nás vo veľkej miere. Obmedzujú nás v každodenných činnostiach, v práci a rodine. Zbaviť sa jej znamená dopriať si kvalitný odpočinok. Nakoľko sa už letná sezóna skončila, podmienok na relax je stále menej a menej.
My vás ale presvedčíme o tom, že aj počas jesene alebo chladnejšej zimy si môžete dopriať ten najluxusnejší wellness.
Aktívny odpočinok, spojený s pobytom v krásnom prostredí vám dodá viac energie ako niekoľkohodinový pobyt na slnkom rozpálenej pláži.

 

Vyskúšajte zmeniť prostredie

Rastúca popularita outdoorových aktivít je v tomto smere celkom logická. Koniec koncov, nejeden moderný obyvateľ metropoly žije v horúčkovitom tempe. Práca, štúdium, výchova detí, spoznávanie príbuzných alebo upratovanie. A ak k tomu všetkému pripočítame čas, ktorý každý deň trávime na cestách, morálne a fyzické vyčerpanie sa dostaví veľmi rýchlo.

V tomto prípade je zmena prostredia nevyhnutná. Ak vám ale relaxácia s knihou na gauči alebo pokojný večer pri televízii neprináša požadované uspokojenie, skúste ísť do prírody.

Už veľmi dlho je známe, že najlepším odpočinkom je zmena aktivity. Najúspešnejšou možnosťou by bola aktívna dovolenka v prírode, ktorá vás „vytrhne“ od znudeného šedého každodenného života, zlepší sa tak vaše zdravie a nával pozitívnych emócií.

aktívny odpočinok na horách

 

Navštívte hotel v Jasnej

Milovníci outrdoorových aktivít majú u nás na Slovensku na tento účel tie najlepšie podmienky. Vysoké alebo Nízke Tatry sú toho skvelým dôkazom. Veľmi dobre si ale odpočiniete aj v príjemnom prostredí pekného hotela v Jasnej.

Hotel patrí na Slovensku k jedným z najznámejších a poskytuje svojim návštevníkom tie najlepšie podmienky na relax a pohodlie v prostredí, ktoré lieči. Nemyslite len na moderný platobný terminál a cenu, ktorú musíte zaplatiť. Vaše zdravie je to najcennejšie, čo v živote máte, preto sa doň investovať týmto spôsobom určite oplatí.

V prírode je koncentrácia záporných a telu prospešných iónov oveľa väčšia, vďaka čomu sa tu budete cítiť naozaj dobre. Dýchate čerstvý vzduch, určite sa viac hýbete, a to všetko má na vaše telo a psychiku nesmierne priaznivý vplyv.

Pri výbere tejto aktívnej dovolenky dáte telu zdravie, dobíjate si batérie, máte možnosť spoznať a objaviť doteraz nepreskúmané kúty prírody a vychutnať si krásu sveta okolo vás. Ešte lepšie to bude, ak myšlienku aktívneho odpočinku podporia aj vaši blízki a prejavia spoločný záujem.

„Žiť naplno, tak intenzívne, ako sa len dá, byť šťastný…to je skutočný cieľ a zámer.”
(Llevelyn Powys)

— PR článok —
Foto: Unsplash.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.