Hravá detská móda. Aké sú top bestsellery a ako vyberať? 

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Detská móda sa prispôsobuje potrebám veku dieťaťa, no každý vek si vyžaduje niečo iné. Medzi bestsellery detských odevov patria najmä pohodlné odevy, ktoré neomínajú a nebránia v pohybe, no tiež prírodné materiály a veselé farby.

Pri výbere zimného oblečenia a obuvi pre svoje deti dbajte na to, aby odevy i obuv boli z kvalitných materiálov. Detské odevy majú byť príjemné na dotyk a nesmú obmedzovať v pohybe. Dieťaťu v nich nemôže byť zima, no tiež sa v nich nemá potiť. Či kupujete šatstvo pre bábätko, alebo pre teenagera, každý jeden kúsok by mal byť vkusný, ale zároveň aj veselý a hravý.

 

Nová éra obliekania

Módne trendy sa menia tak rýchlo, že nie každý ich stíha sledovať. Nová éra obliekania detí je zameraná najmä na funkčnosť a pohodlie. Dážď, sneh a teploty okolo nuly si vyžadujú špecifické oblečenie. Zima každý rok tak trochu znepríjemňuje našim ratolestiam cestu do škôlky a do školy. Pokiaľ každé ráno rozmýšľame čo svojim deťom obliecť, aby im bolo príjemne teplo a zároveň, aby v zimnom oblečení vyzerali trendy, vsaďte na prírodné materiály.

Detské tričká, mikiny a svetre ovládli vzory. Najmenšie deti obľubujú na svojom oblečení rozprávkové bytosti a tie väčšie abstraktné motívy. Čo sa vrchného oblečenia týka, detské otepľovačky a vetrovky musia v prvom rade zahriať, no zároveň majú byť ľahké a vzdušné. Neodmysliteľným doplnkom detského zimného šatníka sú čiapky, šále a rukavice. Všetky tieto módne doplnky môžu byť jednofarebné i pestré, na výber je rok čo rok stále viac zaujímavých modelov. Čiapka, šál a rukavice ovplyvňujú výsledný imidž detského outfitu až natoľko, že sa im oplatí venovať pozornosť. Tieto kúsky šatstva dieťa nielen zahrejú, ale skvelo doladia aj jeho celkový vzhľad.

detská obuvPrečítajte si tiež
Detská obuv. Odborníčka radí, ako ju správne vyberať.

 

Pohodlná obuv

Móda je neustále v pohybe. A to platí nielen na výrobky odevného priemyslu, ale aj na letnú či zimnú obuv. Čo sa detskej obuvi týka, dôležité sú anatomické špecifiká detských nôh. Obuv má podporiť zdravý vývoj dieťaťa.

Pokiaľ hľadáte vhodnú obuv pre chodiace batoľatá vo veku do dvoch rokov, zamerajte svoju pozornosť na mäkké a priedušné capačky rak. Capačky z kože sa dokonale prispôsobia tvaru nohy, pretože sú pružné. Navyše, majú antibakteriálnu vkladaciu stielku, ktorá pri chôdzi zabezpečuje stabilitu. Capačky sa jednoducho čistenia a ošetrujú, sú vhodné do interiéru aj do exteriéru, dieťa ich môže nosiť v suchom i v mokrom počasí.

Či vyberáte zimnú obuv pre batoľatá, alebo pre väčšie deti, vždy dbajte na pohodlie a správnu veľkosť obuvi. Tiež dbajte na zateplenie a nepremokavosť obuvi, aby dieťa malo aj v chladnom či sychravom počasí nôžky v teple a v suchu.

— PR článok —
Fto: Dreamstime.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.