Muži a ženy. Otázky na telo a priame odpovede

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Muži sú naozaj jednoduché bytosti. A sú niektoré témy, o ktorých priveľmi neuvažujeme – jednoducho odpovieme na vaše otázky priamo, bez zaváhania.
Tvrdí to vo svojej knihe Konaj ako dáma, mysli ako muž jej autor, svetoznámy komik Steve Harvey. Učí v nej ženy lepšie pochopiť a spoznať mužský svet 🙂
Áno, berte jeho knihu z nadhľadu, s úsmevom, ale verte, že je v nej množstvo inšpiratívneho materiálu, nad ktorým sa hodno zamyslieť. Muži a ženy je odveká téma.
Podľa Steva dámy vlastne nevedia, ako správne “narábať” s chlapom. Preto sa rozhodol spísať svoje pozorovania, ktoré zbieral dlhé roky svojho moderovania rannej šou.

Steve Harvey požiadal zopár svojich spolupracovníčok a známych, aby ho zahrnuli otázkami – spýtali sa na veci, čo odjakživa chcú vedieť, no ich kamarátky im nemôžu uspokojivo odpovedať. Spýtali sa a on odpovedal. Tu to máte:

 

Muži a ženy. Otázky na telo

ČO MUŽI POVAŽUJÚ ZA SEXI?

Muži majú rôzne estetické kritériá, takže čo jedného nadchýna, druhého môže úplne znechutiť. no buďte pokojné, bez ohľadu na to, koľko chýb na sebe nachádzate pri pohľade do zrkadla, niekde na Božej zemi je niekto, komu sa naozaj zapáčite – koho budete priťahovať presne také, aké ste. Sebavedomá žena je neuveriteľne príťažlivá, bez ohľadu na to, ako ju príroda sformovala. no muži sú aj veľmi vizuálne bytosti, takže si bezpochyby všimnú ženino oblečenie, spôsob chôdze, mejkap, jej nohy, ruky, pôvabné správanie – len málo toho unikne našej pozornosti.

muž a žena

Muži si toho na ženách všimnú naozaj veľa…

AKO MUŽI VNÍMAJÚ PLASTICKÉ OPERÁCIE, TRVALÚ, UMELÉ NECHTY…

Priemernému mužovi pripadá v pohode všetko, čo robíte, aby ste boli pekné, kým zotrvávate v jeho náručí. Kadernícke úkony, liposukcia, zmenšenie pŕs, úprava nosa – ak máte potom pocit, že ste krásne, je to v poriadku. no ak svojmu chlapovi hovoríte, že chcete úpravu nosa, a on na vašom nose nevidí nijakú chybu, asi by ste si ho mali nechať taký, aký je. Prečo riskovať, že sa niečo nepodarí, ak je s vaším výzorom spokojný? Prečo sa zbavovať nadbytočnej hmotnosti, ak sa mu páči váš súčasný vzhľad? Iste, je v poriadku, ak to robíte preto, lebo chcete niečo spraviť pre seba. no mužovi je to tak či onak jedno, ak vás má rád takú, aká ste.

 

ČO SI MUŽI MYSLIA O ŽENÁCH, AK PRIBERÚ?

Muž, čo vás ľúbi, vás bude ľúbiť bez ohľadu na tieto zmeny. rovnako ako vaša láska zvláda naše priberanie, je to aj s nami. Chápeme, že nebudete stále vyzerať rovnako, ako keď sme vás spoznali. ak to udržíte v určitých medziach, priberiete povedzme päť kíl, no dáte si pozor, aby ste nepribrali päťdesiat – a dbáte o seba a ste upravené, je to v pohode, nech ste pribrali alebo schudli koľkokoľvek. ak je váš muž plytký, bude tvrdiť, že sa na to jednoducho nemôže pozerať. no ak muž uzná, že napriek kilám robíte, čo môžete, aby ste boli vizuálne príťažlivá, bude všetko v poriadku.

 

CHODIL BY MUŽ S HLÚPOU ŽENOU?

Múdry muž nemôže chodiť s hlúpou ženou. Môže ju však využiť. Väčšina múdrych mužov nechce chodiť s hlúpymi ženami, pretože potrebujeme mať istotu, že žena zvláda samu seba i naše záležitosti, najmä ak uvažujeme o tom, že jej dáme obrúčku. Bolo by trápne, keby prišla na firemný večierok a správala sa ako hlupaňa. nuž, neprekáža nám mať po svojom boku hlúpu a peknú ženu, ale dlho s ňou nezostaneme.

 

AKO MUŽI VNÍMAJÚ ŽENY, ČO PIJÚ?

Niektorým mužom sa to páči, no mužovi, ktorý nepije, určite nebude záležať na žene, čo zaváňa alkoholom. Vedzte však, že nijakého muža opitá žena nenadchne, ak nie ste na internáte a nevediete ho k dverám svojej izby. Pamätajte, muži od žien chcú, aby sa vždy správali ako dámy. ak pijete spoločensky, je to v pohode. no ak vás muž musí niesť, pretože ste to prešvihli, alebo sa zavesíte na niekoho iného či vyhlasujete, že rady nasávate, bude to problém.

 

AKO MUŽI VNÍMAJÚ ŽENY ZA VOLANTOM?

Toto je dvadsiate prvé storočie, takže pre väčšinu mužov nepredstavujú šoférujúce ženy problém. no ešte vždy existujú aj staromódni, úzkoprsí muži, ktorí si myslia, že ženy by mali prenechať šoférovanie opačnému pohlaviu. neviem, v ktorej jaskyni žijú. Ja som sa ešte s takým človekom nestretol.

muži a ženy

Muži a ženy. Odveká téma, ktorú obidve pohlavia radi rozoberajú:)

PREČO SA MUŽI PO SEXE NERADI TÚLIA?

Pretože sme rozpálení. a vyčerpaní. Vložili sme do toho veľa práce, sme spotení a rozhorúčení. Jednoducho potrebujeme, aby ste chvíľu vydržali, kým preleziete na našu stranu postele so slovami, že chcete niečo držať.

 

AKO VNÍMATE ŽENU, KTORÁ PO SVADBE NECHCE VAŠE PRIEZVISKO?

Väčšina mužov s tým má problém. Spomeňte si na tri spôsoby, ktorými muž prejavuje lásku. Chráni vás, stará sa o vás a hlási sa k vám. a ak nemôžeme povedať „toto je pani Harveyová“, odoberáte nám niečo podstatné, čím môžeme prejaviť našu lásku. Potrebujeme vedieť aj to, že máme vašu lojálnosť, a tú prejavíte tým, že prijmete naše priezvisko. Naozaj je nám jedno, aké je pre vás dôležité meno vášho otca alebo vaše rodné meno; zakladáme rodinu. A muž potrebuje vedieť, že ste tejto rodine oddané rovnako ako tej pôvodnej. ak chcete, môžete si uvádzať dvojité priezvisko so spojovníkom, no skutočne potrebujete mať rovnaké priezvisko ako váš manžel. Ak to tak nechcete, prečo sa jednoducho nevydáte za svojho otca?

 

MUŽI A ŽENY… A VARENIE

Vaše „nevarím“ je ozaj dosť podstatné. ak ste nádherné a nevaríte, vieme sa nad to povzniesť. no ak sa zoberieme a vy budete chladnejšie ako predtým a nebudete variť? Žiadate priveľa – považujete nás za zaručenú záležitosť. Muži si cenia ženu, ktorá vie dať dohromady zopár jedál. Mám však dobrú správu pre ženy, čo nevedia variť: všetky nedostatky súvisiace s kuchyňou možno vyvážiť tým, že ste schopné majstrovsky kuchtiť v spálni.

 

AKÝ JE MEDZINÁRODNÝ MUŽSKÝ SIGNÁL PRE: „UŽ ŤA NEPOČÚVAM“?

Keď muž zodpovie akúkoľvek otázku, čo ste položili (alebo si myslí, že ju počul, hoci ste sa na nič nepýtali), už vás pravdepodobne nepočúva. Vaším kľúčom je, že poskytol odpoveď. Z jeho hľadiska to, čo vyslovil, vyriešilo všetko, o čom ste hovorili, a ak rozprávate ešte aj potom, už vás nepočúva.


Zdielať

About Author

Jeden komentár

  1. Prosím, a čo tá naša slovenčina?? Prečo ju fackujete len to tak lieta?? Ak potrebujete pomôcť, som tu pre vás.

Leave A Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.