Včasná prevencia je pri mužských problémoch základ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Problémy mužov sa vo väčšine prípadov otvorene neriešia. Všimli ste si to? Médiá sú plné ženských problémov ako malé či veľké prsia, inkontinencia, rôzne gynekologické ťažkosti ap. Jednoducho, naučili sme sa otvorenejšie hovoriť o ťažkostiach žien a menej o mužských problémoch. Aj preto zostávajú v mnohých prípadoch potlačené. Neriešené.

To však nie je dobrý spôsob, pretože neustálym odkladaním sa celá situácia iba zhoršuje. Komplikuje sa život daného muža, ale následne aj celého partnerského vzťahu. Sexuálne poruchy mužov sú charakterizované narušením, alebo úplným zánikom niektorej zo základných funkcii. Odhaduje sa, že takouto poruchou môže trpieť viac ako 60 % mužov.
A to už je dosť veľa, aby sme sa tým zaoberali viac, častejšie a menej hanblivo, nemyslíte?

Dôvodov na riešenie takýchto problémov je niekoľko a ich včasné odstránenie vie veľmi dobre pomôcť celkovému životu. Napríklad ako predísť problémom s malým penisom, alebo nechuťou do sexu a impotenciou?
Aspoň zopár základných rád vám predstavíme. Je niekoľko vecí, ktorým sa musíte vyhnúť.
V prvom rade ide o zdravý životný štýl. Niekedy to môže znieť ako obohratá platňa, ale naozaj je to základ všetkého.

 

Pokojná myseľ

Byť dobre naladený, vedieť zvládať stresové situácie a napätie, je základ, ktorému sa treba naučiť. Stresové situácie totiž nepridávajú vášmu organizmu na kráse a v prípade andropenisu to platí dvojnásobne. Vyhnite sa situáciám, ktoré vás pritlačia k múru a všetko bude oveľa jednoduchšie.
Alebo ak im musíte čeliť, pretože sa v takom prostredí pohybujete, naučte sa ich zvládať, prípadne rýchlo a efektívne riešiť.

 

Alkohol s mierou

„Alkohol je metla ľudstva“. To je staré známe príslovie a platí to dvojnásobne mužov, ktorí chcú naďalej sexuálne žiť. Netvrdíme, že pohár dobrého vína neurobí dobrú náladu, ale vypiť niekoľko litrov tvrdého alkoholu týždenne devastuje postupne celý organizmus a podpisuje sa aj na našej sexuálnej dysfunkcii.
Áno, v určitých situáciách môže alkohol účinkovať ako spoľahlivé afrodiziakum. No s rozumom a premyslene. V nadmernom množstve vás však bude rozožierať zvnútra, uspí vás, privodí únavu a rozhodne pocítite pokles aktivity v posteli.

Nebojte sa hovoriť o mužských problémoch.

Nebojte sa hovoriť o mužských problémoch.

Zabijak nikotín

Účinky fajčenia poznáme všetci, napriek tomu mnohí fajčíme a nedokážeme sa zbaviť tohto zlozvyku. Pritom v prípade mužských problémov sú negatívne vplyvy ešte výraznejšie, hoci si to priamo neuvedomujeme. Alebo nechceme uvedomiť.
Cigarety vám nikdy nepomôžu k vyššej aktivite, ani lepšej kondícii. A pre posteľ to platí dvojnásobne. Naopak, u fajčiarov sa zistila aj v mladšom veku nižšia hladina testosterónu, ktorá neprospeje nikomu.

 

Únava pri mužských problémoch

Naučte sa oddychovať. Relaxovať. Nájsť si chvíľu pre seba.
Únava sa podpisuje pod vznik najrôznejších problémov. V prípade impotencie a pridružených ťažkostí to je dokázané už viackrát. S nedostatkom energie a elánu sa vo vzťahu musíte popasovať, nájsť si svoje cestičky, ako zo seba bremeno únavy zhodiť a naladiť sa na svojho partnera. Niekedy na to stačí naozaj pár hodín odpočinku, alebo kvalitný matrac.

— PR správa —


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.