Spoznávajte Slovensko na bicykli. Pomôže vám super appka Všetci na bajk

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Chcete viac spoznať nádherné miesta na Slovensku, len potrebujete postrčiť? Prípadne ukázať, čo sa oplatí, kde treba ísť a na ktorom mieste sa zastaviť? Máme pre vás tip na appku, vďaka ktorej budete bicyklovať, spoznávať našu krajinu a ešte aj môžete hrať o super ceny.
Spoznávajte Slovensko na bicykli a bavte sa – spomínaná mobilná appka obsahuje vyše 1000 miest na území Bratislavského, Trnavského, Trenčianskeho a Nitrianskeho kraja + miesta v okolí Banskej Štiavnice.
Kultúrne či historicky zaujímavé miesta, pekné cyklotrasy, vyhliadky, bufety či servisy.

 

Slovensko na bicykli

aplikácia všetci na bajkTohtoročná cyklosezóna je už v plnom prúde, navyše pre mnohých bude jedinou možnosťou na dovolenku – kvôli korone si väčšina nechá ujsť dovolenku v zahraničí a radšej zostane doma. Táto appka vám príde vhod.
Je tu nový ročník súťaže Všetci na bajk, ktorá spája bicyklovanie a spoznávanie zaujímavých miest. Nevyžaduje si spoločný štart či stretnutie súťažiacich. Proste si stiahnete appku do mobilu a bicyklujete podľa svojich možností, schopností a časového harmonogramu.
Appka – na Androide aj Apple – obsahuje zaujímavé miesta, preskúmané cyklotrasy, pekné vyhliadky, hrady, pamiatky či dobré bufety, kde sa môžete osviežiť 🙂

 

Bicyklujte a hrajte o ceny

Výhodou súťaže k tejto appke je, že je určená úplne pre každého. Či plánujete stráviť na bicykli celé leto alebo sa len pár dní bicyklovať po okolí. Či chodievate na výlety s rodinou, s kamarátmi alebo sami. Prihlásiť sa môžete do kategórií jednotlivec alebo rodina.

Ak ste sa rozhodli do súťaže zapojiť, stačí sa registrovať a uhradiť štartovné. Získate tak štartovací balíček s tričkom a inými darčekmi. Potom už príde na rad zábava – bicyklovanie a zbieranie bodov. Ceny sú zaujímavé, pozrite si ich prehľad.
Aplikácia však funguje aj na úplne bezplatnej báze. Nemusíte súťažiť, proste len sa inšpirujete na letné cyklovýlety.

slovensko na bicykli

 

Veľa miest na poznávanie

Slovensko na bicykli„Tento rok sme do appky pridali až viac ako 300 zaujímavých miest pre cyklistov, takže aj keď niekto súťažil minulý rok, stále má čo objavovať,” prezrádza organizátor súťaže.  Lákadlom bude aj obľúbená Banská Štiavnica, ktorú sa organizátori rozhodli tento rok začleniť do súťaže. „V Banskej Štiavnici a okolí je takmer 100 nových zaujímavých miest, či už banských pamiatok, pekných výhľadov či vyhľadávaných tajchov“, dodáva organizátor.

Dokopy čaká na objavenie viac ako 1100 miest a na ich navštívenie máte ešte dosť času, keďže súťaž trvá do 17. septembra 2020. Vyhodnotenie súťaže bude na tradičnom podujatí Na bajku do mesta, ktorého presný septembrový dátum bude zverejnený čoskoro.

 

Ako funguje súťaž Všetci na bajk?

Najskôr si teda aktivujete appku a zaplatíte štartovné. Potom začnete súťažiť a zbierať body za navštívené miesta.
Vždy, keď sa k vybranému miestu priblížite na určený rádius, appka ponúkne možnosť označiť sa na ňom. Potom sa na mieste odfotíte, uložíte dáta a miesto sa uloží do vašich navštívených miest.
Počas označovania sa na miestach musíte mať zapnuté GPS. Mobilné dáta však nemusia byť zapnuté. Stačí, keď sú zapnuté po ukončení bajkovania, aby sa získané dáta mohli načítať.

Navštívené miesta a body sa následne zobrazia vo výsledkovej listine najneskôr na druhý deň vo večerných hodinách. Všetky informácie nájdete na Všetci na bajk, prípade sledujte ich profil na Facebooku.

spoznávajte Slovensko na bicykli

Rozhľadňa nad Klenovou

Rozhľadňa nad Klenovou

slovensko na bicykli

Slovensko na bicykli

Foto: Všetcinabajk.sk

 


Zdielať

About Author

Milan Buno

Vyše 20 rokov píšem texty a články. Vymýšľam slogany a pripravujem zadania na webstránky. Robil som moderátora v Slovenskom rozhlase, Twiste a Rádiu Okey. Redaktora v Slovenskej televízii. Písal som pre SME, Hospodárske noviny a časopisy ako Markíza, Zdravie, Život ai.

Komentáre sú uzavreté.