Tipy ako ušetriť na nákupoch cez internet. Bonipo má všetko na jednom mieste

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Je úplne prirodzené a najmä rozumné, ak chcete pri nákupoch ušetriť. Načo míňať viac, ak môžete dať menej? 🙂 Ale určite sa vám nechce sledovať všetky letáky, zľavové akcie a behať po rôznych obchodoch. Berie to čas, energiu a niekedy tá zľava nestojí za všetku tú námahu.
No čo keby ste mali všetky zaujímavé zľavy na jednom mieste. Čiže rôzne zľavové kupóny a kódy, ktoré viete využiť na rozličný tovar. Tiež výpredaje, atraktívne akcie a dopravu zadarmo?
Máme pre vás tip, ako ušetriť na nákupoch cez internet a ktorý môžete hneď teraz využiť.

 

Zľavové kupóny a výpredaje

Nakupovanie na internete je asi najjednoduchší spôsob, ako ušetriť – peniaze aj čas. Internetové obchody mávajú zvyčajne lepšie ceny ako tie kamenné. Navyše si viete všetko porovnať – kvalitu, parametre, ceny, máte väčší výber…to všetko isto už viete.

No ešte efektívnejšie je kliknúť si na stránku, kde môžete ušetriť ešte viac. Združujú sa tam totiž všetky zľavové kupóny a kódy do množstva eshopov, takže máte všetko na jednom mieste. Nie každý o nich vie a nie všetky, ktoré sú na webe, majú naozaj veľké pokrytie.

Eshopy totiž ponúkajú zľavy najmä svojim verným zákazníkom alebo pri špeciálnych príležitostiach. Máte však čas všetko to sledovať? Asi nie, tak prečo nevyskúšať kupónový portál?

 

Všetko na jednom mieste – Bonipo.sk

zľavový portál Bonipo.skMy sme vyskúšali Bonipo.sk, kde máte skutočne obrovské množstvo zľavových kupónov a tie najväčšie eshopy ako je Alza, Moebelix, Mall, Billa, Lidl, Hej.sk, Fann parfumérie, či TPD.
Dobrý výber, či už nakupujete elektroniku, jedlo, vybavenie do domácnosti alebo hobby tovar, výživové doplnky ap.

Princíp je veľmi jednoduchý: kliknete si na Bonipo.sk a vyberiete z prehľadného menu. Môžete si zvoliť priamo svoj obľúbený obchod, aby ste zistili, aké zľavy aktuálne ponúka.
Alebo si kliknete v ľavom stĺpci na kategóriu, ktorá vás zaujíma – domácnosť, elektronika, knihy, jedlo, či kozmetika. Ukáže sa vám prehľad eshopov, ktoré práve ponúkajú zľavy.

Následne si „vyzdvihnete“ zľavový kupón kliknutím na button Využiť akciu…a môžete nakupovať, a šetriť 🙂 Žiadna registrácia, nijaké newslettre, aby ste boli v obraze. Takto jednoducho.

Stránka je skutočne dobrým rozcestníkom, pretože si viete vyberať na základe rôznych položiek:

  • Zľavové kupóny
  • Akcie a výpredaje
  • Doprava zdarma
  • Darčeky
  • Súťaže
  • TOP 10 kupónov
  • Najnovšie kupóny – Najnovšie súťaže – Najnovšie letáky
  • Top zľavové akcie (ako Lidl, Bistro, GymBeam ai.)

ako ušetriť na nákupoch cez internet

 

Aj letáky a súťaže

Výhodné na stránke Bonipo.sk je, že okrem zľavových kupónov prináša aj ďalšie možnosti, ako ušetriť na nákupoch.

ikona notebookBonipo.sk súťaže ako ušetriť na nákupochAkcie a výpredaje sú väčšinou na konkrétne tovary, napríklad kolekcia termo pohárov na 4Home.sk, alebo Kniha dňa na BUX.sk, ktorá je vždy za polovičnú cenu. Výpredaj na Electronic-star.sk, kde môžete ušetriť až do 50% na kuchynské spotrebiče, prípadne 30% na tovar do záhrady.

ikona notebookPoložka Doprava zdarma vás upozorní, v ktorých eshopoch môžete využiť bezplatnú dopravu, väčšinou je to nad určitú hranicu, napríklad musíte nakúpiť nad 20€.
Zaujímavá je aj sekcia Darčeky, ktorá sa hodí, ak sa blíži výročie alebo nejaká oslava, a vy hľadáte inšpiráciu, čo dotyčnému kúpiť.

ikona notebookMnohých isto poteší záložka Súťaže, v ktorej sa môžete zapojiť do súťaží obľúbených eshopov a skúsiť tak šťastie. Desiatky súťaží so značkami ako Lidl či Kaufland, Rádio Expres, Opavia, Coca Cola ai. Súťaže väčšinou prebiehajú na Facebooku alebo Instagrame, pričom vždy máte pri súťaži priamy preklik a nemusíte ju namáhavo hľadať.

ikona notebookNo a výbornou inšpiráciou ako šetriť pri nákupoch je Magazín, kde dostanete v desiatkach článkov tipy a triky ako ušetriť na hypotéke, elektrine, za vodu, či kúrenie. Nájdete tam aj praktické odporúčania, ako nabrať svalovú hmotu, ako naštartovať metabolizmus, či tipy na darčeky pre rodičov, starých rodičov, partnera, deti…

rodinný rozpočetPrečítajte si tiež
11 tipov, ako mať správny rodinný rozpočet.

Ak teda radi nakupujete na internete, naučte sa šetriť s Bonipo.sk pomocou zľavových kódov a kupónov. Je tam viacero možností, ktoré si môžete vyskúšať….a ako sa vraví, za vyskúšanie nič nedáte. Práve naopak, tu môžete len získať:-)

— PR článok —
Foto: LepšíDeň.sk, Bonipo.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.