Vďaka Twin City ožila bývalá industriálna štvrť. Čím je výnimočná?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Keď je reč o moderných kancelárskych priestoroch na najvyššej úrovni, hneď si spomenieme na špičkovú administratívny komplex Twin City. Firmám neponúka len tak hocijaké kancelárie, práca v nich sa stane skutočným zážitkom.

 

Lokalita dostupná pre všetkých

Unikátny architektonický skvost Twin City nájdete na ulici Mlynské Nivy 10, kde sa kedysi nachádzala priemyselná štvrť a továreň na káble. Architekti chceli ducha industriálnosti zachovať, a preto sa rozhodli pre originálnu špirálovitú fasádu so zaujímavým obložením pripomínajúcim meď.

Kancelárske priestory na prenájom v Twin City sú dostupné každému. Autobusová zastávka je hneď na blízku a na letisko či vlakovú stanicu sa dostanete autom približne za 15 minút. Ak teda preferujete automobilovú dopravu, určite vás poteší bezpečné strážené parkovisko so 456 parkovacími miestami. Parking je k dispozícii ako pre zamestnancov, tak aj pre klientov a návštevy.

 

Dokonalé pracovné prostredie a priaznivé podmienky

Celková plocha kancelárií je viac ako 35 000 metrov štvorcových, pričom potenciálny nájomca si môže vybrať kanceláriu od 500 metrov štvorcových s unikátnym výhľadom na Bratislavu. Firmy ocenia aj mítingovú miestnosť na organizáciu školení, workshopov, špeciálnych udalostí či rokovaní.

Iste vás už zaujíma, čo je na Twin City také špeciálne. Za najväčšiu prednosť možno považovať certifikát BREEAM Excellence, ktorý garantuje, že celý komplex je trvalo a efektívne využiteľný, má nízku spotrebu energie a berie ohľad na životné prostredie. Optimálnu klímu zabezpečuje najmodernejší systém HVAC so zvlhčovaním vzduchu, fasádou s trojitým zasklením s LED panelmi a panoramatickými otvárateľnými oknami.

Twin City

 

Twin City Tower sa pýši certifikátom WELL Core & Shell

Dokonca na úrovni GOLD. Je to veľký úspech, keďže tento certifikát získalo len 48 budov v Európe. Twin City sa vďaka svojej rozlohe zaradila medzi tri najväčšie projekty a je momentálne je na Slovensku jediná s týmto certifikátom. Proces jeho získania je celkom náročný, ale výsledok stojí za to.

Developeri mali za cieľ vytvoriť harmonické a zdravé prostredie. Špecialisti si pri jeho posudzovaní všímajú kvalitu vnútorného ovzdušia, vody, rozloženie jednotlivých priestorov a tiež osvetlenie. Zaujímavosťou je, že UV žiariče spoľahlivo eliminujú plesne, baktérie a mikróby. Toto je dôležité, pretože mnohým ľuďom  zle udržiavaná klimatizácia spôsobuje respiračné podmienky. Projekt Twin City je dotiahnutý do dokonalosti.

unavený a bez energiePrečítajte si tiež
Ste bez energie? 7 vecí, ktoré vás o ňu oberajú najviac.

 

Možnosti v okolí

Výhodou je bohatá retailová zóna s potravinami, rôznymi obchodmi, reštauráciami, kaviarňami, lekárňou, fitness centrom, bankou, poštou, kvetinárstvom, bankomatmi a podobne. Všetko, čo potrebujete, vybavíte flexibilne a rýchlo.

Zaujal vás prenájom kancelárskych priestorov práve v Twin City? Popravde, ani sa vám nečudujeme. Ak potrebujete pomôcť s výberom tej pravej, môžete sa obrátiť na služby volnekancelarie.sk, prípadne je tu možnosť prenajať kancelárie aj v iných lokalitách.

— PR článok —
Foto: volnekancelarie.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.