Vyliečte sa dotykom!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Už ste možno počuli o tom, že dotyky liečia.
Nie, nie je to žiadne šarlatánstvo. Dotyky sú naozaj hojivým balzamom nielen pre telo, ale aj pre dušu. Preto sú po celom svete také obľúbené rôzne formy liečivých masáží.
Mimoriadne účinná je reflexoterapia, ktorá vychádza z reflexných (samočinných) mechanizmov. Patrí sem reflexná masáž, akupresúra a akupunktúra.

Ako dosiahnuť vyplavenie toxínov z organizmu? Ktoré dotyky uľavia vašej nervovej sústave, srdcu, či krvnému tlaku? Aké sú mapy reflexných zón a na ktoré tlakové body sa treba zamerať, ak sa chcete zbaviť únavy v bolesti krížov, posilniť žalúdok, odstrániť zápchu alebo získať viac energie?

Liecenie dotykomDávame vám do pozornosti knihu Liečenie dotykom – je to cenný sprievodca zdravím pre všetkých ľudí, ktorí chcú predchádzať chorobám, ale aj pre tých, ktorí už trpia menšími chorobnými zmenami.

Prvá časť knihy sa venuje akupresúre chodidiel, ktorá je v mnohých smeroch účinnejšia ako akupunktúra a čo je fantastické, nevyžaduje si žiadne špeciálne prípravy ani chemické lieky.

V druhej časti vám kniha prináša informácie o tlakovej masáži shiatsu, ktorej podstata spočíva vo vyvíjaní tlaku na tie body v tele, cez ktoré prechádzajú tzv. meridiány. Takýmto spôsobom dokážete odstrániť prekážky, ale aj obštrukcie v obehu energie čchi. Výsledkom je uzdravenie a znovuzískaná pohoda.

Vďaka podrobným popisom a zrozumiteľným obrázkom sa vaše učenie týchto prastarých, ale zato vysokoúčinných techník stane ešte jednoduchšie.

Zápcha
Tento problém trápi množstvo ľudí a určite sa jej nezbavíte škodlivými preháňadlami. S určitou mierou trpezlivosti sa tohto problému môžete zbaviť aj bez vedľajších reakcií.
Ukazovákom tlačte na bod  za 4.kosťou predpriehlavku na spodnej časti chodidla. Potom stlačte bod na kolene pod jabĺčkom a na začiatku ihlice. Okrem toho môžete stláčať body na zápästiach od strany malíčkov, zboku nad lakťovým kĺbom, v strede ramena, nad 3.krížovým stavcom a na pravej a ľavej strane pred 5.driekovým stavcom.

Viete, ako má vyzerať správna masáž chodidiel? Kedy je najlepší čas na masáž, ako sa pri nej stravovať a aký kúpeľ pomáha?
To všetko sa dozviete v novinke Liečenie dotykom.


Zdielať

About Author

Milan Buno

Vyše 20 rokov píšem texty a články. Vymýšľam slogany a pripravujem zadania na webstránky. Robil som moderátora v Slovenskom rozhlase, Twiste a Rádiu Okey. Redaktora v Slovenskej televízii. Písal som pre SME, Hospodárske noviny a časopisy ako Markíza, Zdravie, Život ai.

Leave A Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.