Zapojte sa do zbierky počas McHappy Day a pomôžte deťom v nemocniciach

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Prvý októbrový piatok bude patriť vo všetkých reštauráciách McDonald’s na Slovensku obľúbenej každoročnej charitatívnej akcii McHappy Day. Zákazníci budú môcť prostredníctvom objednávky hranolčekov opäť prispieť na dobrú vec.
Polovicu tržieb z každého nákupu hranoliek venuje McDonald’s neziskovej organizácii Ronald McDonald House Charities (RMHC, n.o.), ktorá rekonštruuje a zlepšuje podmienky na detských oddeleniach v slovenských nemocniciach.

 

McHappy Day pomáha deťom

Charitatívna akcia McHappy Day, ktorá je pod záštitou neziskovej organizácie RMHC, bude prebiehať už v piatok 7. októbra počas celého dňa vo všetkých reštauráciách McDonald’s na Slovensku. Zákazníci tak môžu jednoducho podporiť myšlienku „blízkosti pre rodiny v nemocniciach“ kúpou hranolčekov.
Práve z takýchto projektov získava nezisková organizácia RMHC potrebné financie na pomoc pre hospitalizované deti, ktorým príjemné prostredie a blízkosť rodičov  výrazne pomáha pri liečbe a rekonvalescencii.
V minulom roku sa počas McHappy Day vďaka zákazníkom podarilo vyzbierať rekordnú sumu 40 473 €.

McHappy day pomoc deťom

 

Prispejte na dobrú vec

 „Vďaka nášmu zakladajúcemu partnerovi, spoločnosti McDonald’s, franšízovým partnerom, zamestnancom a zákazníkom reštaurácií sme mohli aj tento rok ako nezisková organizácia pokračovať v našom poslaní a realizovať rekonštrukcie v slovenských nemocniciach. Veríme, že aj tento rok si zákazníci McDonald’s počas McHappy Day pochutia na hranolčekoch a zároveň prispejú na dobrú vec,“ hovorí Hana Erat, výkonná riaditeľka n.o. Ronald McDonald House Charities na Slovensku.

Nezisková organizácia RMHC postupne úspešne dokončuje svoje tohtoročné projekty.

  • Na Klinike detí a dorastu Fakultnej nemocnici v Nitre sa tešia z otvorenia nových spoločných priestorov.
  • Zároveň RMHC aktuálne dokončuje aj rekonštrukciu spoločných priestorov v Detskej fakultnej nemocnici v Košiciach
  • A do konca tohto roka prebehne aj odovzdanie dvojročnej rozsiahlej rekonštrukcie priestorov na dvoch poschodí v Detskej fakultnej nemocnici a poliklinike v Banskej Bystrici.
McHappy day pomoc deťom

Slávnostné odovzdanie zrekonštruovaných priestorov na Klinike detí a dorastu Fakultnej nemocnici v Nitre.

 — PR článok —
Foto: McDonald´s


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.