Letné šumivé osvieženie. 2 recepty na lahodné miešané nápoje

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Teraz na chvíľku zatvorte oči a predstavte si pohodový večer na terase domu. Rozvoniavajú grilované špeciality, slnko už zapadá, takže toľko nepáli a vy cítite absolútnu pohodu. Pracovný deň je za vami, okolo seba máte priateľov alebo rodinu a k tomu letné šumivé osvieženie. Celé si to vychutnávate…
Máte? 🙂 Letné dni sú ako stvorené na posedenia na terase, v záhrade, pri bazéne, či jazere. A ak máte radi šampanské, máme pre vás dva osviežujúce tipy na lahodné miešané nápoje. Lebo šampus, to nie je len obyčajný jednofarebný nápoj, ktorý chutí „takmer vždy rovnako“. Ak viete ako na to, správne namiešané bublinkové osvieženie vás uvoľní ešte viac.

Vychutnajte si toto leto štýlovo. Zamilujte sa spoločne s nami do nového trendu pitia sektu, a to v spojení s obľúbeným radom Hubert Club. Spoznajte Hubert ICE Club – trendové osvieženie počas horúcich dní.
Pravú letnú atmosféru navyše znásobí chuť nových limitovaných edícií Hubert Club Furmint a Hubert Club Frankovka modrá Rosé.

 

Letné šumivé osvieženie

Doprajte si pravú letnú pohodu a relax s výnimočnými sektami Hubert Club. Navyše, vďaka jednoduchému triku ohúrite svojich priateľov trendovou kombináciou – spojením sektu a ľadu. Stačia vám vyššie vínové poháre, 2-3 kocky ľadu a Hubert Club. Odporúčame polosladký alebo sladký.
Vhodný Hubert Club si môžete vybrať až zo 4 druhov: Hubert Club polosladký, Hubert Club sladký, Hubert Club polosladký ružový a Hubert Club sladký červený.
Štýlové „ľadové“ pitie však môžete už čoskoro vyskúšať aj s novými letnými limitkami – prvými odrodovými sektami v rade Club: Hubert Club Furmint a Hubert Club Frankovka modrá Rosé.
Máme odskúšané, naozaj chutné a osviežujúce.

miešané nápoje hubert

 

Nové originálne chute

Výnimočný Hubert Club Furmint je pripravený z odrody Furmint a už na prvý pohľad zaujme nádhernou žlto zlatistou farbou. Jeho jemná vôňa ľalie, rozkvitnutého orgovánu a ľahký nádych sušených byliniek sú ideálnou voľbou počas horúcich letných večerov. Príjemne chutí vychladený s ľadom.

Očarujúci Hubert Club Frankovka modrá Rosé je pripravený z najznámejšej modrej odrody viniča, Frankovky modrej. Pre toto šumivé víno je typická plná ovocná chuť a vôňa brusníc, ostružín a egrešov. Podáva sa vychladený a najlepšie s  ľadom podľa aktuálneho trendu. Bude vhodným spoločníkom na stretnutia s priateľmi a posedenia na terasách.

Obe tieto letné novinky sú od 1. júla dostupné v e-shope Hubert, od 9. júla len vo vybraných obchodných sieťach a reštauráciách.
Odporúčaná maloobchodná cena limitovaných noviniek je 4,50 Eur.

koktail miešané nápojePrečítajte si tiež
Kokteily. Tajomstvo miešaných nápojov.

 

2 recepty na miešané nápoje

Leto ponúka množstvo sviežich chutí a vôní. Vyskúšajte aj naše dva recepty, ako si ešte viac vychutnať sekty. Miešané nápoje príjemne schladia a zároveň chutia naozaj originálne.
Stačí vám sekt, ľad a ovocie. Nemusíte byť profesionálny barman, aby ste to zvládli. Vyskúšajte niektorý z našich nových receptov.

hubert furmint miešaný nápojAprimint

  • 15 cl Hubert Club Furmint
  • 3 x mesiačik marhule
  • 4 x lístok mäty
  • ľad cca do ¾ pohára

Pohár : na biele víno
Ozdoba : mesiačik marhule, lístok mäty

Príprava : Do pohára vložíme mesiačiky marhule a mätu. Doplníme ľadom a zalejeme sektom. Jemne premiešame lyžicou. Ozdobíme marhuľou a mätou a podávame.

 

 

hubert rose miešaný nápojLesná Rosata

  • 15 cl Hubert Club Frankovka modrá Rosé
  • 1 jahoda
  • 2 maliny
  • 1 černica
  • ľad cca do ¾ pohára

Pohár : na biele víno
Ozdoba : stromček mäty, palička škorice

Príprava : Do pohára vložíme ovocie, ktoré jemne podrvíme lyžicou. Doplníme ľadom a zalejeme sektom. Jemne premiešame lyžicou. Ozdobíme stromčekom mäty a paličkou škorice a podávame.

Náš tip: namiesto čerstvého ovocia môžete tiež použiť mrazený mix lesného ovocia (cca 4cl)

— PR článok —

 


Zdielať

About Author

Milan Buno

Vyše 20 rokov píšem texty a články. Vymýšľam slogany a pripravujem zadania na webstránky. Robil som moderátora v Slovenskom rozhlase, Twiste a Rádiu Okey. Redaktora v Slovenskej televízii. Písal som pre SME, Hospodárske noviny a časopisy ako Markíza, Zdravie, Život ai.

Komentáre sú uzavreté.