Ako dobre poznáte svojho priateľa?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

…a čo ak je všetko, čo hovorí, LOŽ?!

V češtine vychádza špičkový triler Nebezpečná známost, ktorý vydávajú v 18 krajinách a vy si ho môžete už teraz stiahnuť do čítačky, navyše so zľavou až 53%!
Psychotriler o príťažlivosti, podvode a o odhodlaní niektorých ľudí získať to, čo chcú. Z médií zaznievajú samé chvály, svetoznáma spisovateľka Kathy Reichs (autorka knižných Kostí sfilmovaných do úspešného seriálu) označila knihu za „originálny nový psychotriler o tom, či je naozaj možné dobre poznať toho druhého.“

Pozrite si TRAILER:

Hlavná hrdinka Morgan žije v New Yorku, dopisuje diplomovú prácu o psychológii obetí a nedávno sa zasnúbila s príťažlivým mužom Bennettom. Keď sa jedného dňa vráti domov z prednášky, nájde Bennetta mŕtveho. Jeho telo je zohavené na nepoznanie a v byte s ním sú jeho tri psy – pyrenejský horský pes a dva pitbuly. Celí od krvi.
Zdrvená Morgan, ktorá si dáva Bennettovu smrť za vinu, sa pokúša vyhľadať snúbencových rodičov, aby im oznámila, čo sa stalo ich synovi. Zisťuje však, že nič z toho, čo jej tento muž o sebe a o svojej minulosti tvrdil, nebola pravda. Ani na adrese, ktorú jej kedysi dal, v skutočnosti nikto nebýval.

Morgan namiesto toho zisťuje, že muž, ktorého poznala ako Bennetta, zrejme udržiaval pomer s niekoľkými ďalšími ženami a skutočné rysy jeho povahy by naplnili klinickú definíciu sociopata. Vo chvíli, keď sa ženy, s ktorými Bennett žil a ktorým rovnako ako Morgan ponúkal manželstvo, stávajú obeťami vrážd, z Morganinho hľadania pravdy sa stáva boj o holý život.
Nezostáva jej nič iné, len zistiť, kto likviduje Bennettove ženy.
Ženy, ktoré mu boli také blízke, ako bola ona sama…

Nebezpečná známost je nekonvenčný triler, ktorý vás znervózni a počas čítania vám budú naskakovať zimomriavky. „Kto by sa nezachvel pri pomyslení na zlobu, ktorú môže spôsobiť jediná nebezpečná známosť,“ napísal Choderlos de Laclos vo svojej knihe Nebezpečné známosti.
A.J.Rich dotiahol túto vetu do úplne iných dimenzií, z ktorých vás bude mraziť a so zatajeným dychom budete uvažovať: naozaj tak dobre poznám svojich najbližších?!

Nebezpečná známost ako e-kniha so zľavou 53%Nebezpecna znamost

neb1

neb2

neb3

neb4


Zdielať

About Author

Leave A Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.