Komplexná strava pre vášho psa

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Trpí váš štvornohý miláčik tráviacimi ťažkosťami a neustále hľadáte príčiny v jeho zdravotnom stave? Možno vás prekvapí fakt, že by ste sa v prvom rade mali pozrieť na jeho krmivo a dbať na kvalitu.

 

Žiadne zložky navyše

Existuje mnoho rôznych druhov granúl a niektoré sú lepšie ako iné. Ak chcete, aby bol váš pes zdravý a netrápili ho problémy s trávením, mali by ste ho kŕmiť kvalitnými granulami. Vysokokvalitné granule sú vyrobené zo skutočných, celých potravín, ako je mäso a zelenina. Je tiež bez umelých príchutí a farbív. Tento typ zaručuje, že váš pes dostane vitamíny a minerály, ktoré potrebuje na to, aby bol zdravý. Práve také sú Panakei krmivá, kde kúpite aj kvalitné granule pre psov v akcii a nenájdete v ich zložení žiadne konzervanty, lepok ani dochucovadlá.

Je dôležité vybrať si kvalitné granule, pretože vďaka nim bude mať váš pes čisté a zdravé črevá. Zdravá strava mu tiež pomôže zostať vo forme a bude stále plný energie.

pes najlepší priateľ človekaPrečítajte si tiež
21 vecí, ktoré nás môžu naučiť naše psy.

 

Spestrenie jedálnička

Kvalitné konzervy pre psov sú jednou z najlepších možností kŕmenia psov a spestrenia ich jedálnička. Sú pohodlné a ľahko sa pripravujú, preto sú obľúbenou voľbou mnohých majiteľov psov. Konzervy sú tiež výživné a poskytujú dôležité živiny, ktoré váš pes potrebuje. Pri kŕmení psa je však dôležité vyberať kvalitné konzervy. Hľadajte konzervy, ktoré sú vyrobené z kvalitných surovín, a vyhýbajte sa konzervám, v ktorých zložení nájdete nekončiaci zoznam. Dbajte tiež na to, aby ste konzervy skladovali na chladnom a suchom mieste, aby zostali dlhšie čerstvé.

Konzervy pre psov sú obľúbenou voľbou mnohých majiteľov domácich zvierat, ale pred prechodom na konzervy je potrebné mať na pamäti niekoľko vecí. Po prvé, nie všetky konzervy sú rovnaké. Niektoré značky obsahujú vyššie množstvo sodíka ako iné, čo môže byť škodlivé pre psy so srdcovými ochoreniami alebo inými zdravotnými problémami.

— PR článok —
Foto: Irina Senkova / Shutterstock.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.