LepšíDeň.sk oslavuje 3 roky a rozdáva darčeky!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Keď sme pred tromi rokmi, presne 1.júla 2015, spúšťali online magazín LepšíDeň.sk, naším snom bolo prinášať vám praktické tipy, užitočné rady a odporúčania, ktoré by ste vedeli využiť v každodennom živote. Ktoré by vám pomáhali a spríjemňovali život.
Podľa vašich ohlasov sa zdá, že sa nám to podarilo a to nás napĺňa radosťou, ale tiež entuziazmom pokračovať. Robiť to ešte lepšie.
Takže LepšíDeň.sk oslavuje a keďže darčekom ste pre nás vy, naši čitatelia, rozhodli sme sa to tiež obrátiť – a obdaríme aj my vás 🙂
Máme pre vás super darčekové balíčky – knižný, kozmetický a zábavnú spoločenskú hru.

Najskôr však dovoľte pár slov, milí naši priatelia a priaznivci.
Prvé dni po založení magazínu sme sa ho snažili graficky upraviť, rozdeliť na kategórie, vymysleli sme logo a prvý článok vyšiel 7.júla 2015. Odvtedy sme vám priniesli vyše 1100 článkov plných rád a dosiahli viaceré úspechy.

 • LepšíDeň.sk ste doteraz navštívili 2 milióny krát.
 • Na Facebooku nás je takmer 5400 fanúšikov.
 • Odkazujú na nás viaceré online médiá, ako je Pravda.sk, Topky.sk, Martinus.sk, Pluska.sk, Diva.sk, TVnoviny.sk, ale aj Zivot.sk, sDetmi.com a DobreNoviny.sk.
 • Za uplynulý mesiac ste nás navštívili 185.000 krát (podľa SimilarWeb). Ďakujeme!

Pre zaujímavosť, tu sú TOP 3 najčítanejšie články za tri roky:

1. Samozber jahôd. Kde nájdete super jahodoviská?  (143.000 čítaní)

2. Recept na domáci kváskový chlieb (114.000 čítaní)

3. Brušná črevná viróza. Čo pri nej pomáha? (102.000 čítaní)

Najradšej máte témy o zdraví, záhrade a pestovaní, o cestovaní, rodine, knižné novinky a samozrejme recepty.

 

logo slnkoLepšíDeň.sk oslavuje a rozdáva

Dnes teda LepšíDeň.sk oslavuje 3 roky a to najmä vďaka vašej dôvere a ochote čítať si užitočné články. Veľmi si to vážime a ďakujeme! Naďalej chceme vylepšovať váš deň, pomáhať vám, ponúkať užitočné rady, zaujímavé rozhovory a novinky.

Preto nám prosím venujte 3-4 minútky:

 • Preklikajte si náš/váš online magazín LepšíDeň.sk, pozrite si rôzne články, kategórie a napíšte nám pod tento článok do komentárov svoje postrehy.
 • Pokojne kritizujte a pripomienkujte, lebo sa chceme zlepšovať.
 • Pokojne chváľte, lebo nám to urobí dobre 🙂
 • Napíšte, čo sa vám páči, aké témy máte najradšej, ktoré veci nám nevyšli alebo kde by sme mohli pridať, lebo je toho málo.

 

Hráte o 3 balíčky
kozmetika   knihy   spoločenská hra

Jednoducho, venujte nám pár minút a napíšte pár svojich postrehov. No a na koniec pripíšte, ktorý z nasledujúcich darčekov by ste chceli získať:

ikona sun slnkoKozmetický balíček L´Erbolario, obľúbená talianska prírodná kozmetika, ktorá využíva liečivé schopnosti lúčnych kvetov, bylín a rastlín, výťažky z ruží, levandule či zimolezu. Vznikli tak unikátne parfumy, oleje, mydlá, balzamy.

ikona sun slnkoKnižný balíček, v ktorom nájdete krimi Dominika Dána List zo záhrobia, šteklivú romantiku Večná vášeň a úžasnú knihu plnú zdravých tipov a receptov Bylinky z babičkinej záhrady.

ikona sun slnkoSpoločenská hra 3, 2, 1 Vysielame! Rodinná stolová hra. Zostavíte si svoj vlastný televízny štáb a nakrútite televízny program. Od výroby scenára až k víťaznej premiére. Konkurenčný boj v šoubiznise je tvrdý a vyhrať môže len jeden…

A možno pridáme nejaké bonusové darčeky, keď sa rozpíšete 🙂

Tak do toho, tešíme sa na vaše postrehy a nápady. A nezabudnite sa k nám pridať aj na Facebooku.
Váš LepšíDeň.sk.

3 výhercovia

Priatelia, ďakujeme za všetky postrehy, rady, pripomienky – tešíme sa, že vám LepšíDeň.sk prináša užitočné rady a tipy. Že vám dokážeme občas vylepšiť deň a urobiť radosť.
Budeme sa snažiť ďalej zlepšovať a prinášať vám zaujímavé a osvedčené tipy.
Ako sme sľúbili, odmeníme troch z vás:

 • Lucia Slobodníková má evidentne rada knihy, takže dostane od nás knižný balíček. Príjemné čítanie 🙂
 • Majka Reibergerová sa môže tešiť na kozmetický balíček. Nech poslúži.
 • Eva Matejková má dve menšie deti, tak si určite všetci radi zahrajú rodinnú spoločenskú hru Vysielame 3 2 1. Dobre sa bavte.

 


Zdielať

About Author

Milan Buno

Vyše 20 rokov píšem texty a články. Vymýšľam slogany a pripravujem zadania na webstránky. Robil som moderátora v Slovenskom rozhlase, Twiste a Rádiu Okey. Redaktora v Slovenskej televízii. Písal som pre SME, Hospodárske noviny a časopisy ako Markíza, Zdravie, Život ai.

Komentáre sú uzavreté.