Spolu chutí všetko lepšie. A najmä takéto chrumkavé a chutné jedlo

Pinterest LinkedIn Tumblr +

A platí to pri každej príležitosti. Dobré jedlo chutí vždy lepšie, ak ho vychutnávame v spoločnosti našich blízkych a priateľov. Zdieľanie spoločných chvíľ nás robí ešte bližšími a ak si pritom vychutnávame aj dobré a s láskou pripravené jedlo, je to výnimočný zážitok.

A práve pre takéto chvíle pripravila spoločnosť McCain, globálny líder mrazených zemiakových produktov, hranolčeky a zemiakové špeciality, ktoré očaria extra chrumkavosťou a jedinečnou chuťou. Posedenie s priateľmi, oslava výnimočných chvíľ či rodinné stretnutie? Zemiakové McCain dobroty premenia každý moment na dokonalý.
Viac na www.mccain.sk

 

Streetfoodové hranolčeky zo sladkých zemiakov

Streetfoodové hranolčeky zo sladkých zemiakovMcCain hranolčeky Sweet Potatoes sú ako vystrihnuté z trendových bistier a streetfoodových festivalov. Zažite ich výnimočnú atmosféru priamo u vás doma! Hranolčeky zo sladkých zemiakov sú pripravené podľa najnovšej receptúry pre extra chrumkavosť a sú ako stvorené pre chvíle pohody s priateľmi.

Ak zvyknete s priateľmi spoločne variť a pripravovať rôzne kulinárske špeciality, hranolčeky Sweet Potatoes sa stanú obľúbenou súčasťou vašich stretnutí. Vytiahnite dosky, misky a zástery, pretože váš domov sa zmení streetfoodový festival a vy ste hlavný hostiteľ! Hranolčeky stačí po upečení naservírovať do košíkov či kornútikov, pridať chutné dipy, šaláty či dobroty z mäsa a streetfoodová hostina je hotová. Dobrú chuť!

McCain Sweet Potatoes: 3,49 € / 500 g

 

Pečené zemiaky s bylinkami pre výnimočné okamihy

Pečené zemiaky s bylinkami pre výnimočné okamihyŠpeciálne príležitosti si vyžadujú našu pozornosť a kreatívne nápady. Aj čo sa jedla týka. A na to sú ako stvorené pečené zemiakové mesiačiky od McCain, posypané voňavými stredomorskými bylinkami.
Výborná chuť pečených zemiakov s oreganom a rozmarínom…
Mäkké vo vnútri a chrumkavé na povrchu…

Už sa vám zbiehajú slinky, že? Mediterrane Wedges premenia každé jedlo na výnimočné lusknutím prsta. Stojí predsa za to odmeniť seba a našich blízkych chrumkavým potešením!

McCain zemiaky Mediterrane Wedges: 3,49 € / 750 g

 

Oslavujte s elegantnými kroketkami

Oslavujte s elegantnými kroketkamiExistuje tisíc dôvodov na stretnutia s rodinou. A samozrejme, dobré jedlo nesmie chýbať! Chutné chrumkavé kroketky od McCain pripravené z jemnej a lahodnej zemiakovej kaše sa hodia k rodinným receptom – pečenému mäsu aj rybe. Kroketten Fest sú vytvarované do elegantných guľôčok a kornútikov. Po upečení sú zvonku chrumkavé a vnútri jemné a nadýchané. Odolali by ste? Výnimočné stretnutia s rodinou si zaslúžia to najlepšie. S kroketkami Kroketten Fest premeníte každú oslavu na jedinečný zážitok z dobrého jedla!

McCain krokety Kroketten Fest: 3,49 € / 600g

Viac informácií o spoločnosti McCain nájdete na www.mccain.sk.

McCain spolu chutí všetko lepšie

TS, Foto: McCain.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.