Profesionálna starostlivosť ako v kozmetickom salóne z pohodlia domova? To je poľská značka SkinTra

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Áno, ak si chcete vychutnať doma profi starostlivosť ako v kozmetickom salóne – určite ste už počuli o poľskej značke SkinTra. A možno ste ju už vyskúšali, keďže sa z nej tešíme vyše roka!
Treba povedať, že obľúbenosť domácej starostlivosti z roka na rok rastie. V tejto oblasti sa vzdelávame, testujeme, objavujeme rôzne riešenia a ošetrujúce kroky, aby sme našej pleti dali všetko, čo potrebuje.
Značka SkinTra je pre ženy aj mužov jedinečná tým, že ukazuje, že „WoW“ efekt môžeme dosiahnuť aj v priestoroch našej kúpeľne. A to vďaka pravidelnému používaniu a vysokej účinnosti vybraných produktov.

Nová dimenzia profesionálnej starostlivosti o pleť v domácom prostredí

cosibella poľská značka skintraSkinTra je poľská značka, ktorú nájdete na e-shope COSIBELLA. Vytvoril ju tím odborníkov a kozmetológov. Vznikla ako reakcia na rôznorodé potreby zákazníkov, ktorí sa na nás často obracajú so svojimi kožnými problémami.
Pokiaľ aj Vy hľadáte vysoko aktívnu kozmetiku, ktorá sa o Vašu pleť postará profesionálne – SkinTra je tu pre Vás. Základným pilierom pre tvorcov tejto značky bolo vytvoriť v maximálnej možnej miere zloženie na báze prírodných ingrediencii a zároveň, dodržať rozumnú cenu. A výsledok? USPELI!

Pravidlo “menej je viac” už nie je iba klišé!

Značka SkinTra nie je o desiatkach rôznych produktov, z ktorých je ťažké vybrať si pre seba ten správny. Momentálne sa skladá z ôsmich fantastických kozmetických prípravkov. My Vám predstavíme tie, ktoré zákazníci milujú najviac!

pleť ikona maskaCeloročné tonikum a kyselinový peeling

destructor skintra

,,Destructor” má silné protizápalové vlastnosti a minimalizuje aktívne akné. Pokiaľ si myslíte, že Vaša pleť má nejednotný tón, je mdlá, s prítomnými čiernymi bodkami a vyrážkami, potom je tento prípravok Váš MUST HAVE! Destructor Vás možno prekvapí –  viditeľné účinky v pohodlí domova môžete spozorovať už po prvom použití.

pleť ikona maskaPrebiotické ošetrujúce tonikum

everything skintra

„Everything what your skin will love“ je produkt s ľahkou krémovou konzistenciou, ktorý je populárny vďaka svojej multifunkčnosti. Môžete ho používať ako tonikum, ktoré obnovuje správne pH pokožky, ako krém, ktorý zjemňuje, vyhladzuje a zosvetľuje pigmentové škvrny alebo ako sérum, ktoré podporí účinky Vášho krému.

pleť ikona maskaSérum s vitamínom C a kyselinou ferulovou

light your skin skintra

„Light your skin“ obsahuje 20% vitamínu C vo forme kyseliny askorbovej, ktorá prispieva k zjednoteniu tónu pleti, rozjasňuje, bojuje proti voľným radikálom, spomaľuje proces starnutia a má antioxidačné a protizápalové vlastnosti.

pleť ikona maskaPrebiotický výživný krém

let your skin feed on skintra

,,Let your skin feed on” je unikátny krém, ktorý fyziologickým a aktívnym spôsobom hĺbkovo hydratuje a regeneruje pokožku. Obsiahnuté zložky zabezpečujú výživu a hydratáciu pokožke, ktorá je dlhodobo alebo akútne suchá a bránia jej opakovanému vysúšaniu. Prípravok vďaka fermentačným zložkám, skvalánu či beta-glukánu pôsobí antioxidačne, regeneračne a proti starnutiu pleti.

pleť ikona maskaSérum s retinalom

liquid happiness

,,Liquid happiness” je ideálny, ak chcete bojovať proti strate pružnosti, akné a nedokonalostiam alebo pigmentovým škvrnám. Vyskúšajte toto koncentrované sérum s najaktívnejším dostupným derivátom kyseliny retinovej na kozmetickom trhu – retinalom, ktorý je viac ako 11x silnejší ako retinol. Sérum redukuje vznik akné, zosvetľuje pigmentové škrvny a účinne pôsobí proti vráskam.

Tešíme sa z úspechu!

Značka SkinTra Vám robí radosť už viac ako rok! Patrí medzi naše najobľúbenejšie značky a neustále sa teší rastúcej popularite. Neviete kde začať, a ktorý prípravok bude pre Vás vhodný? Nevadí!
Na kozmetológov v COSIBELLE sa môžete kedykoľvek obrátiť. S radosťou Vám poradia a pomôžu s výberom dokonalej starostlivosti, zacielenej presne na potreby Vašej pleti.

V súlade s prírodou

SkinTra vie, že najúčinnejšie aktívne prípravky a zložky, ktoré je možné vytvoriť iba v laboratóriu, pochádzajú z prírody. Preto spoločnosť podporuje nadáciu Forever Forests, ktorá sa zaoberá prospešnou a krásnou činnosťou – výsadbou nových lesov.

Čo to znamená v praxi?

Za každý predaný kozmetický prípravok SkinTra, sa nadácia postará o výsadbu pol metra štvorcového lesa. Úžasné, však?
Produkty SkinTra sú naviac balené v ekologických fľaštičkách, bez použitia zbytočných plastov či papiera. Všetky štítky s dôležitými informáciami sú vytlačené na ekologickom papieri.

Let your skin be grateful!

cosibella poľská značka skintra

TS, foto: Cosibella.sk


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.