5 tipov na vianočné darčeky pre ženy, ktoré zaručene potešia

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vianoce sa už nezadržateľne blížia a obchody sa zapĺňajú. Ešte stále neviete, čo kúpiť pod stromček vašej manželke, priateľke, mame, babke či dcére? Pozrite sa na našich 5 tipov na darčeky pre ženy a vyhnite sa zbytočnému stresu pri výbere. 

 

Tipy na darčeky pre ženy

1. Darčekové poukážky

Darčeková poukážka nemusí byť len poslednou voľbou, keď si neviete dať rady. Hoci ju mnohí vnímajú ako neosobný darček, nie je to tak. Kúpiť môžete takú darčekovú poukážku, ktorá skutočne poteší. Napríklad na miesto, kam vaša žena rada chodí alebo kde rada nakupuje. Nič nepokazíte poukazom ku kozmetičke alebo na obľúbenú masáž.

Chceli by ste svoju mamu obdarovať kvalitným parfémom, no netrúfate si vybrať vôňu? Aj tento problém vyrieši poukaz. Zvoliť darčekovú kartičku je oveľa lepšie, než kúpiť niečo, čo by sa nakoniec obdarovanej nepáčilo a vôbec by to nepoužívala.

darčeky pre ženy - darčekové poukážky

 

2. Šikovné pomôcky do kuchyne

Medzi obľúbené tipy na darčeky pre ženy patria aj pomôcky do kuchyne. Nemusí ísť len o bežné veci, ako sú panvice či hrnce. Svojej manželke, priateľke alebo mame môžete kúpiť nejaký šikovný spotrebič, ktorý jej v zbierke chýba, alebo o ktorom viete, že po ňom už dlhší čas túži.

Skvelou voľbou je napríklad automatický kávovar. Nič nie je ráno príjemnejšie než šálka kvalitnej kávy. Ak zvolíte kávovar so zabudovaným mlynčekom, môžete k nemu pridať aj balíček rôznych druhov zrnkovej kávy na ochutnanie. Ak vyberiete kapsulový, kúpte niekoľko typov kapsúl. Ďalším vhodným darčekom môže byť kuchynský robot, výkonný mixér alebo odšťavovač.

 

3. Knihy alebo predplatné časopisu

Kniha je nestarnúcim darčekom a poteší každú vášnivú čitateľku. Hoci sú čoraz populárnejšie elektronické verzie, listovaniu v tej papierovej sa nič nevyrovná. Ak viete, aký žáner obdarovaná preferuje, vyberte jej nejakú novinku alebo si nechajte poradiť v kníhkupectve.

Ak si neviete dať rady, jednoducho sa jej spýtajte. Vyhnete sa tak situácii, kedy by ste kúpili knihu, ktorá by sa jej nepáčila alebo ju už v zbierke má. Siahnuť môžete nielen po klasických románoch či poézii, ale napríklad aj po kuchárskej knižke. Skvelou alternatívou môže byť aj celoročné predplatné obľúbeného časopisu.

darčeky pre ženy - knihy a predplatné

 

4. Oblečenie alebo topánky

Ani oblečenie či topánky nemusia byť zlým darčekom. Najmä ak kúpite také, po ktorých už dlhší čas vaša manželka alebo priateľka túži. Dopredu si však zistite, aké je jej želanie. Minimalizmus je čoraz populárnejší a nie každá žena rada zapĺňa svoj šatník zbytočným oblečením.

Ak však viete, že potrebuje nový kabát alebo čižmy, môžete ju potešiť práve nimi. Darček bude praktický a presne podľa jej gusta. Nestanete sa tak, že by zostal po celý rok schovaný v skrini.

tipy na vianočné darčekyPrečítajte si tiež
Vianoce bez stresov. Tipy na vianočné darčeky aj dekorácie.

 

5. Spoločne strávený čas

Posledným tipom je darovať spoločne strávený čas. Toho býva v dnešnej uponáhľanej dobe niekedy naozaj málo a je vhodným tipom na darček aj pre mužov. Venovať môžete romantický pobyt vo dvojici alebo spoločný víkend s celou rodinou napríklad na horách. Poteší aj pozvanie do reštaurácie na degustačné menu alebo letenky do vysnívanej destinácie.

Aj keď je teraz cestovanie do niektorých krajín obmedzené, veľa leteckých spoločností poskytuje záruku, že ak let pre pandémiu zrušia, budete si ho môcť bezplatne preložiť na iný termín.

— PR článok —
Zdroj: bigstockphoto.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.