Cyklistika z pohľadu vašej výživy

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ak ste aktívny cyklista, viete, aké dôležité je dodávať telu správne živiny. Cyklistika je vo viacerých ohľadoch náročný šport, ktorý dáva organizmu zabrať. Preto je okrem kvalitnej regenerácie a aktívneho oddychu dôležitá aj výživa zvnútra a správne nastavenie stravovania.

Nadšenci cyklistiky vedia, aké dôležité je dodávať telu správne živiny, aby dosiahli čo najlepší športový výkon. Práve tu prichádza na rad značka NAMEDSPORT, ktorá pochádza z Talianska a na trhu je už 30 rokov! Táto športová značka sa špecializuje na výživu pre cyklistov a poskytuje všetko, čo potrebujete na to, aby ste zvládli aj tie najnáročnejšie jazdy. Doplníte tak všetko, čo nie ste schopní doplniť konzumáciou z bežnej stravy.

Výrobky tej najvyššej kvality

Jednou z vecí, ktoré je potrebné na značke NAMEDSPORT vyzdvihnúť, je ich záväzok ku kvalite. Na výrobu produktov používajú len tie najlepšie ingrediencie, čím zabezpečujú, že dostanete potrebné živiny bez zbytočných plnív a prísad. Navyše sú ich výrobky navrhnuté špeciálne pre cyklistov, takže myslia na vaše jedinečné potreby. Značka si vybudovala povesť výrobcu vysokokvalitných, inovatívnych výrobkov, ktoré pomáhajú športovcom dosahovať ich ciele.

Ich rada výživy pre cyklistov nie je výnimkou. V ponuke sú výrobky od energetických tyčiniek a gélov až po hydratačné prášky a regeneračné nápoje. Každý výrobok je starostlivo zostavený tak, aby poskytoval správnu rovnováhu makroživín a mikroživín potrebných na optimálny výkon na bicykli.

A čo je na tejto výžive pre cyklistov to najlepšie? Chutí úžasne! Stručne povedané, ak ste cyklista a hľadáte vysoko kvalitné výživové produkty, ktoré vám pomôžu dosiahnuť čo najlepší výkon, potom nehľadajte nič iné ako značku NAMEDSPORT. Tieto športové výživové produkty sú špičkové a pomôžu vám hydratovať a zotaviť sa ako profesionál.

cyklistika z pohľadu výživy

Správny plán – v strave aj výžive

Nezabúdajte, že pri jazdách na bicykli, nezáleží či sú dlhé alebo technicky náročné, sa musíte vyhýbať plnému žalúdku, ktorý ste zaťažili nesprávnym jedlom. Nie je nič horšie ako cítiť sa pri športovom zážitku nepríjemne kvôli niečomu, čomu by ste mohli jednoducho predísť. Stačí len dopredu rozmýšľať nad svojou výživou a stravou.

Keď plánujete svoju cyklotrasu, naplánujte si aj nutrične vyvážené a zdravé jedlo predtým. Ovsená kaša s proteínom, ovocím a orechovým maslom je výbornou voľbou. Následne si so sebou zoberte zásoby gélov a tyčiniek, ktoré budete pravidelne konzumovať. V žiadnom prípade by ste sa počas jazdy nemali dostať do momentu, kedy budete cítiť nepríjemný hlad. Je lepšie udržiavať sa stále v hladine „plnosti“ a dostatku energie. Len tak si svoje cyklistické výlety či závody užijete naplno a s výborným výkonom.

najkrajšie cyklookruhyPrečítajte si tiež
Najkrajšie cyklookruhy slovensko-rakúskym pohraničím.

TS, Foto: Friends Stock / Shutterstock.com a Gligatron / Shutterstock.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.