Možností ako darovať kúsok šťastia je nekonečno. Inšpirujte sa

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bratislavský Aupark počas tohtoročného vianočného obdobia ponúka nielen krásnu výzdobu a široký výber možností nákupu darčekov pre najbližších, ale poukazuje aj na hlavnú myšlienku „Sharing is Caring“, v rámci ktorej inšpiruje svojich zákazníkov viacerými spôsobmi, ako sa podeliť o šťastie s okolitým svetom.
Zastavme sa na okamih a užívajme si pravý vianočný čas v znamení pomáhania, pokoja a radosti z maličkostí v kruhu našich milovaných. Skutočné čaro Vianoc predsa spočíva v príjemne prežitých spoločných chvíľach.
Na sociálnych sieťach a webe Aupark nájdete taktiež zaujímavé tipy, ako darovať šťastie a pomôcť tým, ktorí to naozaj potrebujú!

 

Vianočný lounge  pred predajňou Swarovski

Pri vstupe do centrálnej zóny Auparku vás ako prvá očarí vianočná fotozóna, resp. vianočný lounge, kde si po náročnom vyberaní darčekov môžete na chvíľu oddýchnuť a spraviť si originálnu tematickú fotku. Využiť ju môžete na milý pozdrav a potešiť tak vašich najbližších v prichádzajúcom vianočnom období. Spomeňte si tiež na tých, s ktorými netrávite počas roka veľa času a takýmto jednoduchým spôsobom ich zahrejte pri srdiečku.

Zároveň môžete vo vianočnom loungi pomôcť aj organizáciám pomáhajúcim chorým deťom alebo ľuďom zo sociálne znevýhodneného prostredia. V rámci adventu máte každý týždeň možnosť finančne prispieť cez QR kód jednej neziskovej organizácii.

Vianočný lounge

Pre detičky
Na deti čakajú rôzne aktivity a k dispozícii bude aj horúca čokoláda či punč zdarma, a to počas posledných troch decembrových piatkov.

 

Darujte teplo a vymeňte si knižku či hračky

V hlavnej časti  nákupného centra Aupark nájdete okrem vianočného loungu aj ďalšie zaujímavé miesta na uskutočnenie jednoduchých dobrých skutkov.

  • Váš pohľad určite upúta aj Stromček splnených prianí, prostredníctvom ktorého naplníte vytúžené sny detí z detských domovov a krízových centier v pôsobnosti mestskej časti Petržalka.
  • Restzóna oproti L´Occitane slúži ako Book swap, v rámci ktorého sa môžete podeliť o vaše prečítané knižky. Na oplátku si domov odnesiete iné, neprečítané diela plné zaujímavých príbehov.
  • Toy Swap prebiehajúci v oranžovej garážovej lobby je založený na rovnakom princípe. Do 16.12. bude v zelenej garážovej zóne umiestnená aj zberná nádoba, v ktorej sa zbierajú deky, teplé šály, čiapky a rukavice na pomoc pre ľudí bez domova.

vianočný swap hračiek kúsok šťastia

 

V online adventom kalendári súťažíte a zároveň pomáhate

Aupark si pre všetkých svojich zákazníkov i fanúšikov pripravil veľkú adventnú súťaž o hodnotné výhry, ktorá sa koná na instagramovom účte @auparkshoppingcenter. Na zapojených súťažiacich čakajú každý deň až do Vianoc originálne darčeky.
Počas adventných nedieľ sa navyše venuje pozornosť aj pomoci vybraným neziskovým organizáciám, a tak prostredníctvom online adventného kalendára budete môcť prispieť na ich aktivity. Pravidlá súťaže a link na finančnú podporu pre vybranú organizáciu nájdete vždy pod postom na Aupark Instagrame.

vianoce uprostred hôr kysúcPrečítajte si tiež
Aké bývali Vianoce na Kysuciach? Uprostred hôr a na samote?

 

Nájdite si čas v tomto predvianočnom zhone a urobte radosť sebe i svojim blízkym. Spríjemnite si náročné dni milými aktivitami a službami nákupného centra Aupark Bratislava, ktoré dokonale navodia atmosféru Vianoc už teraz.
A nezabúdajte, že ľudí môžete potešiť aj úplnými maličkosťami. Pošlite starým rodičom vianočný pozdrav, upečte o pár medovníkov viac a podeľte sa so susedmi, prípadne ich zaneste pani učiteľkám do škôlky vašich detí. Vymyslieť môžete čokoľvek, možností je naozaj veľa!

Stromček splnených prianí Aupark

TS, Foto: Aupark


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.