Poznáte overené spôsoby, ako zapôsobiť na opačné pohlavie?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Krása zohráva a má v našom živote obrovskú silu. Ale aj v momentoch a situáciách, kedy bola príroda u niekoho v tomto smere možno viac lakomá, sa dá opačné pohlavie dobre zaujať. Stiahnuť a získať si pozornosť niekoho príjemného vám pomôže aj niekoľko malých trikov, o ktoré sa s vami teraz podelíme.
Život je pre krásnych ľudí oveľa jednoduchší, no právo na svoje šťastie a lásku majú predsa aj tí, ktorí si musia v tomto smere možno trochu viac dopomôcť. Nie vždy je na pritiahnutie pozornosti opačného pohlavia  potrebné si vytiahnuť šťastnú letenku v tejto genetickej lotérii. Stačí urobiť niekoľko nasledujúcich krokov, vďaka ktorým môžete o niekoľko rokov spomínať na to, ako ste sa zoznámili.

 

Dbajte na perleťovo biele zuby

Aj keď sme spomínali, že krása nie je v každom smere a ohľade dôležitá, neznamená to, že by ste mali zanedbať aj tú najpodstatnejšiu vec, ktorou sú čisté a biele zuby. Nejeden vedecký výskum ukázal, že aj zuby môžu človeka zatraktívniť. Naznačujú zdravie a dobrú genetiku, čo môže byť pre človeka, s ktorým sa zoznamujete signálom toho, ako ste na tom s ich starostlivosťou a zodpovedným prístupom k sebe samému a vlastnému zdraviu.

 

Jedzte viac zeleniny a ovocia

Ide o prirodzený spôsob, ako urobiť vašu pokožku atraktívnejšou bez použitia chémie v  kozmetických prípravkoch.
Zelenina a ovocie obsahujú veľké množstvo antioxidantov a pigmentov, ktoré dodávajú pleti zdravý tón! Okrem toho, výsledok nenechá na seba dlho čakať. Už za jeden deň môže byť pri správnom stravovaní na tom vaša pleť oveľa lepšie.

 

Zvýraznite svoje pery

Trikov, ako zaujať opačné pohlavie je naozaj veľa. Pre ženy je veľmi dobrou pomôckou prirodzený úsmev. Väčšiu pozornosť môže u mužov vyvolať výraznejší červený rúž. Pery sú pre silnejšie pohlavie považované za jednu z najviac atraktívnych častí tela žien a jej jemným zvýraznením určite nič nepokazíte.

ako zapôsobiť? zvýraznite pery

 

Ohoľte sa

Naopak pre mnohé ženy nie je veľmi atraktívna “zarastená” brada. Samozrejme, vedú sa diskusie a výskumy, no v prevažnej väčšine je symbolom drsnosti a väčšej agresie, ktorá nemusí byť pre všetky ženy veľkým lákadlom. Preto to pred žiadosťou o ruku a venovaním zásnubného prsteňa z bieleho zlata veľmi neriskujte.

 

Pozor na to, čo z vás vyžaruje

Ak sa snažíte zaujať potenciálneho partnera, dajte si záležať aj na stave vašej psychiky, nálady a duchovného rozpoloženia. Aj menší nepokoj môže zhoršiť mieru vašej atraktivity. Nízka úroveň stresu je naopak signálom toho, že človek sa dokáže ľahko vyrovnať s ťažkými situáciami.

Ani jedna z vyššie spomenutých vecí nie je náročná a finančne nákladná, tak sa pokúste tieto jednoduché triky aplikovať aj priamo do praxe a uvidíte, že to so záujmom o vašu osobu bude potom oveľa jednoduchšie.

— PR článok —
Foto: Shutterstock


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.