Aké sú trendy v online marketingu? | Podujatie

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Svet online marketingu sa mení doslova zo dňa na deň. Ktoré soviálne siete sa oplatí rozpumpovať naplno? Dochádza Facebooku dych a hviezde roky čakajú hlavne Instagram? Aký content funguje na portáloch a čo treba robiť, aby ste dostali svoje posolstvo i produkty k zákazníkom?
Jednoducho – aké sú trendy v online marketingu a čo musíte urobiť, aby ste udržali krok s ostatnými, prípadne ich predbehli?
O tom budú diskutovaťa a veľa prezradia kľúčoví hráči z agentúr Visibility, Triad Advertising a PS:Digital

 

Trendy v online marketingu

Byť o krok, aj dva, dopredu a byť pripravený na trendy, ktoré ovládnu online marketing v blízkej budúcnosti!
O tom bude večer so série SmartTalk (pridajte sa na Facebooku), ktorý sa so skúsenými hráčmi v slovenskej reklame pozrie na trendy v online marketingu. Hosťami podujatia budú v utorok 19. marca v KC Dunaj agentúry Visibility, Triad Advertising a PS:Digital.
Moderátorom večera bude Kamil Aujeský.

V KC Dunaj budete hovoriť o trendoch, ktoré budú dominovať v roku 2020 v online marketingu.
Môžete načrtnúť, o čo pôjde?
Juraj sasko | VisibilityJuraj Sasko (Visibility): To ešte neviem, zatiaľ nemám dokončenú prezentáciu 🙂 . Ale chcem sa zamyslieť nad niektorými trendami a ich uplatniteľnosťou pre slovenský trh, ako sú chatboty, hlasové vyhľadávanie a podobne.

Čo bude podľa vás must v najbližšom období? Hovorme nielen o roku 2020, ale aj tomto, ktorý sa nedávno začal?
Juraj Sasko (Visibility): Možno je to veľmi všeobecné, ale must bude digitálne zmýšlanie firiem. Či ste FMCG, B2B alebo vláda, všetko budete musieť premyslieť a plánovať hlavne digitálne, až následne offline.

Aké témy v online marketingu považujete v súčasnosti za najaktuálnejšie?
Juraj Sasko (Visibility): Za mňa sú to sociálne siete, video a automatizácia.

Čo by ste poradili napríklad začínajúcim marketérom, na čo sa by sa mali sústrediť a čím by sa nemali nechať uniesť?
Juraj Sasko (Visibility): Nemali by robiť a skúšať hneď všetko. Radšej nebyť na Instagrame, ako tam byť a robiť ho zle alebo nemať naň čas.

smart talk

 

Trio uznávaných agentúr

Visibility

Agentúra, ktorá má slovenské korene a medzinárodné ambície. Začínali ako SEO agentúra, no postupne vzali útokom online marketing. Dnes pre klientov tvoria dlhodobé stratégie, starajú sa o ich PPC a mediálne kampane či komunikujú na sociálnych sieťach. Za tie roky sa toho veľa
naučili, a preto sa rozhodli učiť aj iných – vzdelávanie sa pre nich stalo hlavným poslaním. Aj týmto spôsobom chcú okoliu povedať, ako dôležití sú pre nich ľudia. Zamestnanci, klienti aj fanúšikovia, všetkých ľúbia rovnako.

Triad Advertising

Pôsobivá prírodopisná reklama na tresku pre Ryba Žilina, spoločné počítanie fanúšikov O2, úderná kampaň denníka SME v hlavnej úlohe s otázkami novinárov alebo ateliér Becherovky, v ktorom sa fotky ľudí menili na umelecké diela. Táto nezávislá reklamná agentúra pôsobí na
slovenskom trhu od roku 2005. Veci robí tak, aby dávali zmysel, tešili ju aj klientov a aby za ňu hovorili výsledky. Za svoju prácu získali viaceré domáce aj zahraničné ocenenia ako Grand Prix na európskej súťaži Golden Drum v Portoroži, zlato na celoeurópskej súťaži Eurobest, zlato a 2x bronz na PIAF či prvý digitálny Grand Prix na Zlatom klinci.

 

PS:Digital

Kampaň pre združenie Brániť sa oplatí Slovensko a Ministerstvo vnútra Novodobí otroci, kampaň pre mladých pre Tatra Banku ale aj vzdelávanie o digitálnom marketingu vypĺňa čas tejto agentúry so špecializáciou na sociálne médiá. PS:Digital, ktorá vznikla v roku 2014, svojim klientom prináša kreatívne a efektívne riešenia s využitím najnovších možností digitálneho marketingu. Okrem komplexných digitálnych kampaní ponúka aj špecifické služby podľa potrieb klientov a partnerov. Táto agentúra má na konte ocenenia Zlatý a Strieborný klinec.

 

Kedy, kde a za koľko?

V utorok 19. 3. 2019 v KC Dunaj na Nedbalovej 3 v Bratislave (kúsok od Námestia SNP, z druhej strany od Uršulíniek)
Štart: 19:00 hod. (predpokladá sa, že diskusia potrvá asi 2 hodiny)
Vstupenku len za 9 eur si môžete kúpiť TU.
Event na Faccebooku.

smart talk trendy v online marketingu


Zdielať

About Author

Milan Buno

Vyše 20 rokov píšem texty a články. Vymýšľam slogany a pripravujem zadania na webstránky. Robil som moderátora v Slovenskom rozhlase, Twiste a Rádiu Okey. Redaktora v Slovenskej televízii. Písal som pre SME, Hospodárske noviny a časopisy ako Markíza, Zdravie, Život ai.

Komentáre sú uzavreté.