Vynovená Magnesia RED je obohatená o vitamíny

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Štyri obľúbené príchute červeného ovocia budú odteraz ešte lepšie. A to vďaka vitamínu B, ktorý znižuje únavu a vyčerpanie. Nájdete ho v Magnesia RED malina, brusnica, grapefruit a jahoda. To všetko je navyše zabalené do nového atraktívneho dizajnu.
Magnesia RED je ochutená minerálna voda s prírodným horčíkom. Novinkou sú pridané vitamíny B3, B6 a B12, ktoré najmä v náročných letných mesiacoch podporia namáhaný organizmus. Či už ste sa vrátili z cyklovýletu alebo potrebujete uhasiť smäd pri vode, Magnesia RED  je tou pravou voľbou. Aj vďaka vitamínom.

Všetky tri vitamíny – vitamín B3 (niacín), vitamín B6 a vitamín B12 pomáhajú zvládnuť únavu a vyčerpanie, podporujú imunitu a pozitívne ovplyvňujú využívanie energie .

Vitamin B3 (niacin), B6 a B12 prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.
Vitamíny B6 a B12 prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.

 

Zdravšia Magnesia RED

minerálka Magnesia REDVynovená Magnesia RED je na leto to pravé. Prispieva k dodržiavaniu pitného režimu a navyše je nízko kalorická, takže si ju môže dopriať každý bez výčitiek a obmedzení aj po športe. Naviac neobsahuje žiadne umelé sladidlá.
Páči sa nám aj nový dizajn etikety. Jednotlivé príchute sú výrazne odlíšené a etikety navyše upozorňujú na benefity tejto ochutenej minerálnej vody. Vždy je skvelé mať so sebou 1,5l fľašu, v ktorej sa skrýva prírodný horčík a vitamíny. Ak však máte menej miesta, siahnite po 0,5l Magnesia RED, ktorá sa predáva s jahodovou a malinovou príchuťou.

Odporučená cena je 0,85 eur.

Viac informácií nájdete na www.magnesia.sk/red.

 

Prečo práve Magnesia?

Treba povedať, že Magnesia je výnimočná minerálna voda v rámci celej Európy. Pramení v chránenej krajinnej oblasti Slavkovský les. Vyznačuje sa jedinečným zložením minerálov – prirodzeným obsahom horčíka a nízkym obsahom sodíka pri zachovaní strednej mineralizácie. Preto je vhodná na pravidelnú konzumáciu.

Má osviežujúce účinky. Okrem bežného pitného režimu vie byť veľmi nápomocná aj v záťažových situáciách. Vďaka obsahu horčíka je ideálnym nápojom aj pri športe.

Minerálna voda Magnesia 1,5 litra a 0,5 litra je dostupná v troch perlivostiach a minerálna voda Magnesia 0,75 litra so športovým uzáverom je dostupná ako neperlivá.
Prémiová minerálna voda Magnesia RED 1,5 litra je dostupná v štyroch príchutiach červeného ovocia: grapefruit, jahoda, malina a brusnica a Magnesia RED 0,5 litra v príchutiach jahoda a malina.

jarná únava a minerálka s horčíkomPrečítajte si tiež
Jarná únava? Pomôže vám horčík.

 

Tradícia z 19.storočia

Karlovarské minerální vody, a. s. sú najväčším výrobcom minerálnych a pramenitých vôd v Českej republike. Spoločnosť založil v roku 1873 karlovarský rodák Heinrich Mattoni. Súčasnú podobu získala firma v 90. rokoch 20. storočia vďaka výrazným investíciám nových majiteľov – rodiny Pasquale.
Karlovarské minerální vody dnes exportujú minerálnu a pramenitú vodu do 20 krajín sveta. Spoločnosť sa významne angažuje v podpore kultúrneho, športového a spoločenského života. Podporuje tiež projekty spojené s ochranou prírody a pozitívnym ekologickým dopadom.

Karlovarské minerální vody pôsobia na Slovensku už od deväťdesiatych rokov minulého storočia. Odvtedy sa spoločnosti darí udržiavať na slovenskom trhu významné postavenie. Produkty značiek Mattoni a Magnesia patria dnes k obľúbeným, známym a vyhľadávaným medzi spotrebiteľmi.

— PR článok —

 


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.