Zdravé NATUR polievky od Podravky. Chutné a rýchle

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Chutné jedlo plné zdravých ingrediencií, pripravené len za 15 minút? Stavte na NATUR polievky od Podravky! Zasýtia, zahrejú a vyzbroja telo zdravím a vitalitou.
Polievky sú pripravené zo 100 % prírodných, kvalitných a starostlivo vybraných ingrediencií a bez pridanej soli. Polievkovú zmes stačí vysypať do vriacej vody, variť 15 minút, pridať soľ alebo ochucovadlo či bujón Podravka NATUR a dobrota je na stole.
S poctivými NATUR polievkami s červenou šošovicou, pohánkou a bulgurom sa stane skvelou kuchárkou každá z nás. Bez námahy a s dobrým pocitom, že ste urobili niečo navyše pre zdravie celej rodiny. Viac na Podravka.sk.

 

NATUR polievka s červenou šošovicou

Červená šošovica je veľmi výživná a ľahko stráviteľná strukovina, ktorá nenafukuje. V NATUR polievkach od Podravky tvorí so zmesou kvalitnej zeleniny chutné, výdatné a výživné jedlo, ktoré zahreje najmä v sychravom počasí. So 100% prírodnými a zeleninovými ingredienciami je vhodná aj pre vegetariánov.
Podravka NATUR polievka s červenou šošovicou: 0,99 €/120 g.

Natur polievky

 

NATUR polievka s pohánkou

Superfood pohánka sa vracia do našich jedálničkov z viacerých dôvodov: má vysoký obsah bielkovín a vlákniny, je tiež bohatá na vitamíny a minerály. Posilňuje imunitu, je dobrá pre srdce a dokonca aj na chudnutie!
V NATUR polievke od Podravky ju dopĺňajú ovsené vločky, chutná zelenina a ďalšie prírodné ingrediencie. Je výbornou voľbou pre všetkých, ktorí nemajú čas na zdĺhavé varenie a zároveň chcú pre seba to najlepšie. Na svoje si prídu aj vegetariáni.
Podravka NATUR polievka s pohánkou: 0,99 €/120 g.

 

NATUR polievka s bulgurom

Bulgur je známy najmä pre svoje blahodárne účinky na organizmus, navyše zasýti a je ľahko stráviteľný. Táto obilnina je v NATUR polievke od Podravky skombinovaná s tou najlepšou zeleninou nielen pre harmóniu chutí, ale aj dávku zdravia, ktorú v sychravom období všetci potrebujeme. Doprajte si výživné a poctivé jedlo, ktoré zahreje nielen v žalúdku, ale aj na duši. Vhodná aj pre vegetariánov.
Podravka NATUR polievka s bulgurom: 0,99 €/120 g.

Viac o NATUR polievkach a ďalších produktoch Podravka nájdete na www.podravka.sk.

čo je bulgurPrečítajte si viac
Čo je bulgur a ako ho pripraviť?

O Podravke
Spoločnosť PODRAVKA INTERNATIONAL, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993, avšak prvé produkty tejto chorvátskej značky poznali Slováci už v osemdesiatych rokoch.
Okrem presláveného tradičného Ochucovadla Podravka patrí do portfólia spoločnosti viac ako 100 sortimentových položiek predávaných pod štyrmi značkami, medzi nimi napríklad semolinové cestoviny Podravka, rybacie konzervy EVA, zeleninová príloha Ajvar, kvalitná ryža a strukoviny Lagris a mnohé iné.
Je lídrom na trhu ochucovadiel, v ktorom dosahuje hodnotový trhový podiel vo výške viac ako 50%. Spoločnosť je držiteľom štyroch ocenení Pečať bonity (2013-2016) a ôsmych ocenení Slovak Superbrands (2006, 2013-2017, 2019, 2021). Sídli vo Zvolene a zamestnáva 31 pracovníkov.

— PR článok —
Foto: Podravka


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.