5 tipov k trendovému jarnému šatníku

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rozlúčte sa so zimným šatníkom a privítajte spolu s nami jar. Prinášame vám 5 jednoduchých tipov, vďaka ktorým sa stanete trendsetterkou v práci, na káve s kamarátkami či na rande s polovičkou.
Inšpirujte sa radami a najnovšou kolekciou britskej značky F&F. 

ikona figurínaPohodlnosť

Rýchla doba si žiada pohodlné kúsky. My, ženy 21. storočia máme zväčša plný kalendár a musíme stíhať niekoľko vecí naraz. Prečo by to však malo ísť na úkor nášho štýlu?
Vyberajte si pohodlné kúsky, ktoré napriek svojej praktickosti neubrali na trendovosti a ikonickom vzhľade. Osviežte šatník napríklad vzdušnými blúzkami, kimonami, topánkami pánskeho strihu alebo pekne strihaným sakom či zaujímavou koženou bundou.

 

ikona figurínaVivat farby

Jarné kolekcie každoročne so sebou prinášajú mix farieb, odvážnych vzorov a netradičných kombinácií. Buďte aj vy odvážne a vpustite farby do svojho šatníka. Čierna či odtiene sivej patria skôr zime.
Inšpirujte sa napríklad exotickými vzormi, výšivkami, potlačou a výraznými farbami novej kolekcie s F&F.

tipy v jardnom trendy šatníku

 

ikona figurínaOveral musí byť

Overaly sa tešia obľube od 70. rokov minulého storočia, keď zaznamenali vrchol popularity a v ponuke fashion značiek sa objavujú aj dnes. Tento rok by nemali chýbať ani vo vašom šatníku. Veľmi ženský kúsok je zároveň všestranne využiteľný – na párty, počas prechádzok na pláži či pri posedeniach s kamarátkami v meste.

 

ikona figurínaNestarnúci denim

Denim je klasika, ktorá nikdy nevyjde z módy. Dodajú outfitom žoviálnosť a sú ideálnym spoločníkom, bez ohľadu na to, či  máte na nohách tenisky alebo lodičky. Na jar skúste siahnuť aj po odvážnejších alternatívach – napríklad po džínsoch s farebnou alebo kvetinovou potlačou.

tipy v jardnom trendy šatníku

 

ikona figurínaDominantné doplnky

Bez doplnkov ani na krok. V porovnaní so zimnými mesiacmi si môžete dovoliť byť odvážnejšie a siahnuť po výrazných, ešte stále obľúbených náušniciach so strapcami či farebných náhrdelníkoch. Myslite pritom vždy na svoj outfit ale aj farbu vlasov.
Blondíny by mali voliť tmavšie farby, nebáť sa čiernej, ale ani červenej.
Pre brunety sú zase vhodné pestré farby, zabudnite na zemité farby.
No a dámy s ohnivými vlasmi by mali siahnuť po kontrastných farbách, napríklad zelenej, modrej či čiernej.

Viac inšpirácií nájdete na www.F-F.com.

— PR článok —

tipy v jardnom trendy šatníku


Zdielať

About Author

Dana Bunová

Mám dlhoročné skúsenosti v marketingu na strane klienta, ako aj s prácou v reklamných agentúrach. Píšem o rôznych témach, oblastiach, ale najmä pre ženy.

Komentáre sú uzavreté.