Novoročná výzva. Ako schudnúť s rozumom a dobrým plánom!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nabrali ste počas sviatkov pár kíl navyše? Alebo sa už dlhšie zamýšľate, že by bolo dobré zhodiť nejaké to kilo a vyformovať si postavu? Leto je síce ešte ďaleko, ale chcete sa páčiť sama sebe, cítiť sa lepšie a mať krajšiu postavu…
Máme pre vás skvelý tip – tím Fitshaker spúšťa v pondelok  7.1. 2019 Novoročnú výzvu pre všetky ženy, ktoré snívajú o krásnej postave a zdravšom tele. Ak sa chcete dostať do formy, pretože sa necítite dobre, nie ste spokojné s tým, ako vyzeráte, chcete zmeniť stravovacie návyky a začať sa pravidelne hýbať, prijmite aj Vy túto výzvu. Ukáže vám, ako schudnúť s rozumom, bez hlúpych diét a s odborníkmi, ktorí naozaj vedia, čo robia.

Pre koho je Novoročná výzva určená?

Pre ženy v každom veku, ktoré:

 • chcú v roku 2019 urobiť niečo pre seba,
 • sa necítia vo vlastnom tele dobre,
 • chcú zhodiť pár kilečiek,
 • chcú mať viac energie a menej tuku,
 • chcú vyformovať postavu a spevniť ochabnuté svalstvo,
 • chcú schudnúť nielen na mesiac, ale natrvalo,
 • chcú zmeniť svoje stravovacie návyky k lepšiemu,
 • a neboja sa pravidelného cvičenia.

Toto je Váš prelomový rok! Rok 2019. Konečne môžete pre seba urobiť viac a dostať sa do formy.
Splňte si túžbu mať krajšie a zdravšie telo. Stačí sa zapojiť do 50-dňovej novoročnej výzvy – krásne telo a vydať sa po ceste za svojím snom.

novoročná výzva ako schudnúť

Ako schudnúť s rozumom?

 • prostredníctvom videí vám pomôžu s cvičením,
 • pomôžu aj so zdravším stravovaním,
 • prostredníctvom videí o stravovaní aj so vzdelávaním sa dozviete, kedy a čo by ste mali jesť,
 • motivujú vás, aby ste na sebe neustále pracovali a nevzdali sa,
 • naučia Vás pravidelnosti a disciplíne.

Budú vás podporovať, radiť vám a dodávať energiu. Celých 50 dní! A nielen Fitshaker, ale aj všetky ostatné ženy z výzvy, prostredníctvom Facebookovej skupiny – Novoročná výzva 2019: Začíname 7.januára!
Taktiež si môžete za zvýhodnenú cenu zakúpiť Fitness diár® 2019 SK alebo v češtine Fitness diář 2019 CZ , výborný sprievodca a motivátor na celý rok.

Cvičenie vám denne zaberie maximálne 30 minút. Počas celých 50 dní vás budú fitnesáčky podporovať, radiť vám a dodávať energiu.
Čakajú vás úplne nové cvičebné videá, ktoré zostavili top slovenskí a českí fitness tréneri – ako Jany Landl, Lea Vršecká, Zora Czoborová, Zuzka Light, Olinka Bartalská a ďalší.
V oblasti zdravej výživy bude vašou poradkyňou – profesionálna výživová poradkyňa Ivanka Eľková, ktorú sme oslovili aj vďaka Vašim tipom a hlasovaní v ankete. Pozrite si videopozvánku:

 

Posledná výzva s Fitshakerom bola úspešná!

1150 účastníčok v dotazníku uviedlo, že počas poslednej výzvy schudli dokopy NEUVERITEĽNÝCH 3571 kg!
Prečítajte si pár ohlasov:

valéria výzva ako schudnúť„Fitshaker bola pre mňa počiatočná vzpruha. Tým, že tento projekt existuje, zanikla všetkým zaneprázdneným matkám i posledná výhovorka, že nemajú čas ísť niekam cvičiť, alebo že sa hanbia ísť medzi ľudí.
Začala som s ním prakticky hneď po šestonedelí, vtedy ešte ako taká „hrošica“. 😀 Môj muž žartoval, že mám šťastie, že pod nami nikto nebýva, lebo niekomu by tie otrasy mohli vadiť. 😀 Aj teraz, keď som pridala beh aj fitko, rada sa k Fitshakeru aspoň raz do týždňa vraciam.
Najčastejšie cvičím HIIT-ko s Oľgou, alebo intenzívne cvičenia so Zorkou.
Teraz som si zvolila program so Zuzkou Light a som nadmieru spokojná.“

Valéria

 

Miška výzva ako schudnúť„Na Fitshaker som natrafila koncom marca 2018, keď mi kamarátka Janka spomenula, že cvičí s Fitshakerom a ukončila Novoročnú výzvu. Keď mi poslala fotky pred a po tak som bola užasnutá. Perfektne schudla!
Dohodli sme sa, že do ďalšej výzvy pôjdeme spolu a tak sa aj stalo a mne sa podarilo schudnúť krásnych 5,3 kg a spolu 19 cm. Zmestím sa do starých vecí a cítim sa super. Jem chutne a zdravo! Konečne som našla správny štýl stravovania.“

Miška

 

Takže ako sa zapojiť do Novoročnej výzvy 2019 – krásne telo?
Navštívte stránku www.sexypostava.sk a pridajte sa čo najskôr.
Registrácia je možná len do 7.1.2019!

novoročná výzva ako schudnúť

 


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.