Kúpte si domov bezpečné miesto len pre vás – leňošku

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Leňoška je skvelým kusom nábytku pre tých, ktorí potrebujú byť sami so svojimi myšlienkami. Predstavuje bezpečné útočisko pre jedného nielen na leňošenie, ale aj na meditáciu či večer s knihou.
Že neviete, čo je leňoška? Predstavte si ordináciu psychológa z filmu. Dominuje jej práve podlhovasté, ergonomicky tvarované ležadlo. Ak presne takéto miesto potrebujete u seba doma, poradíme vám, ako si vybrať tú dokonalú.

Ďalšou výhodou leňošiek je, že v interiéri jednoducho očaria každého návštevníka. O to viac ak si vyberiete z luxusných leňošiek vo vašich obľúbených farbách. Ich veľký výber nájdete na Biano.sk, kde pohodlne filtrujete podľa toho, čo chcete nájsť. Poďte si teda vychutnať hudbu, relax, dobrú knihu, vo svojom novom útočisku.

 

Prečo mať doma leňošku?

Vedeli ste, že ich využívali už panovníci v staroveku? Odvtedy prešlo veľa času a svet sa drasticky zmenil, ale niektoré veci jednoducho zostávajú rovnaké.

  • vďaka ergonomickému tvaru bude mať váš chrbát, panva, nohy a hlava nielen oporu, ale aj pohodlie
  • vždy z nej vstanete dokonale oddýchnutý
  • originálny design, a preto je skvelým doplnkom do obývačky

vyberte si správnu leňošku

 

Naozaj multifunkčný kus nábytku

Leňoška nie je len miestom na hlboké rozhovory a blúdenie vo vlastnej mysli. Stane sa pre vás miestom na oddych, čítanie, štúdium. V prípadoch nečakanej návštevy sa na nej dokonca človek aj vyspí.
Na trhu nájdete naozaj veľa druhov. Aké leňošky existujú?

  • rozkladacie či polohovateľné, ktoré vám umožnia nájsť ideálnu polohu buď ako kreslo, alebo ležadlo
  • s úložným priestorom – tie sa stanú pomocníkom v hosťovskej izbe alebo malom bytíku, kde nie je dostatok miesta
  • pre dvoch – áno, spoločný kútik môžete mať aj s partnerom, dvojleňoška je ideálna na večerné pozeranie filmov, ak pri sebe chcete byť naozaj blízko
  • na záhradu alebo do exteriéru – nahradí klasické ležadlo a posunie level opaľovania vyššie (väčšinou ich nájdete v drevenom alebo ratanovom prevedení so snímateľným poťahom).

ako si vylepšiť kuchyňuPrečítajte si tiež
15 trikov, ako vylepšiť kuchyňu a kúpeľňu.

— PR článok —
Foto: Pexels.com


Zdielať

About Author

Komentáre sú uzavreté.